Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt párom megcsalt az exével....

Volt párom megcsalt az exével. Kiraktam és azóta sem törtem össze. Nem szerettem eléggé?

Figyelt kérdés

Két éve voltunk együtt.A hét elején váratlanul csengettek és volt barátnője állt az ajtóban.Hatalmas vigyorral az arcán, egy kis dobozban átadta exem mobilját, egy karórát és egy kulcstartót amit a kocsikulcsa mellett tartott.

Megszólalni sem volt időm, de felesleges is lett volna mert egyből visszagondoltam az elmúlt hétvégére.Pénteken elutazott munkaügyben pár napra.Esténként szoktunk pár percet beszélni, de már hétfőn nem értem el mobilon.

Aztán hétfőn megjelent az ex, így lett minden világos.Átpörgettem az agyamon minden lehetőséget, de mindig ugyan arra jutottam, hogy megcsalt.Nem tettem semmit.Kedden hazajött elég idegesen.Az első mondata az volt:Van rá magyarázat.Mondtam, hogy hallgatom és közben higgadtan összepakoltam a cuccait.Állítólag csak azért ment az exhez mert zaklatta és le akarta állítani.Azóta is hív, ír és szerinte sosem szerettem eléggé, mert ha nem így lenne harcolnék érte és megbocsájtanék.Vajon tényleg, sosem szerettem eléggé?



2014. júl. 12. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Erra azért tudnod kellene a választ. Vagy nem szeretted, vagy sokkot kaptál, vagy egy mp alatt kiábrándultál, amikor rájöttél, hogy mit tett.
2014. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kiábrándultál belőle.

Velem ugyanez volt, a barátnőm ( férfi vagyok ) megcsalt, én meg hidegvérrel kidobtam.

Azt mondják, a férfiak jobban bírják a szakítást. Nem. A szakítást nem bírjuk jobban. Ha viszont megcsal a barátnőnk, akkor mi nem fogadjuk vissza. Ez viszont nem szakításnak számít, ez szimpla kidobás.

Helyesen cselekedtél, és ha megfodadod egy férfi tanácsát: soha többé ne fogadd vissza.

2014. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jobban átgondolva két dolog.Kiábrándultam és nem szerettem eléggé.Ez tényleg nem az a mindent elsöprő szerelem volt.

#2.Érdekes gondolatok.De nem, eszemben sincs visszafogadni.

2014. júl. 13. 00:31
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Két év után zaklatási szándékkal nem jelenik meg az ex. Kamu duma volt.

2. Azt mondta csak azért ment az exhez, hogy leállítsa, utána meg azt, hogy ha te szeretnéd eléggé akkor megbocsájtanál. Ha nem csinált semmit akkor mit kéne megbocsájtani? Saját magát árulta el.

3. Ha szeretted ha nem, az biztos hogy már nem szereted. Nem kell feltétlenül összetörni egy kapcsolat végén. Lehet, hogy már a végét jártátok amúgy is, ezért könnyebb most. Talán a párod is ezért kötött ki más nő ágyában.

2014. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi? Vasárnap este, vagy hétfőn kirabolta az ex?

Szerintem, ha vqlaki csak dumalni megy mashoz akkor nem pakolja ki a zsebeit.

2014. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben gyakran utazott munkaügyben.Talán itt kezdtünk eltávolodni egymástól.A hétvégét vele töltötte szerintem.Így visszagondolva nem értem hogy tudta ezt megoldani, hogy a személyes holmijával lelépett.Bár az okát értem, hiszen ez volt a célja, hogy lássam a ''bizonyítékokat''.De már igazából lényegtelen.
2014. júl. 13. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!