Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok mennyire elfogadott a...

Nálatok mennyire elfogadott a családban lévő meztelenkedés?

Figyelt kérdés
Én egyedül élek már hálistennek, de otthon kész katasztrófa volt.

2017. júl. 30. 09:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem szaladgáltunk soha meztelenül egymás előtt max ha hugommal ruhákat próbálgattunk egyikünk szobájába. Legalább egy bikini mindig volt rajtam még melegbe is.
2017. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk elfogadott de csak olyan szinten h a furdobol elmegy vki a szobaig. Engem nem zavar....
2017. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

Nos, anyám a szégyenlős nők közé tartozik.

Apám nem szégyenlős, de nem szokott meztelenül mutatkozni. Illetve van, amikor egy egyszál semmiben jön ki a fürdőből.

13 éves kishúgom a legszégyenlősebb. Ő már pólóban takargatja magát.

Én viszont szeretek meztelenül lenni ilyen melegben, viszont a húgom már azért rám szól, ha csak egy boxerben vagyok. :D

25/F

2017. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk anyám nem szégyenlős. Ő simán mászkál úgy. Apám nem. Ő egy köpenyt legaláb felvesz. Én sosem mutatkozom otthon meztelenül mások előtt. A bátyám, viszont, egyáltalán nem fogja vissza magát.


18/L

2017. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott senki ruha nélkül mászkálni otthon. Öcsém szokott néha boxerben és pólóban mászkálni, de egyébként a dög melegben is felveszünk rövidgatyát.A fürdőből meg törölközőben jövünk ki.
2017. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%
Már megszokott, főleg hogy apámat álló fasszal lattam feküdni
2017. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
O hát nálunk apám egyfolytában pucér, anya se túl szégyenlős, ő is simán mászkál meztelenül... De apám a legdurvább, ő még a szobámba is bejött pucéran és még csodálkozott hogy miért ordibálok vele. Húgom 10 éves, ő azért ha kijön a fürdőből felteker egy törcsit, de ugye nála enne van a pakliban hogy túlsúlyos. Kisöcsém 5 éves, nála nem számít, ő tökösen rohangál néha a lakásban. Én viszont sosem pucérkodom mindig felveszek valamit.
2017. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
Mi itthon mindig pizsiben vagyunk, nyáron még az sem.
2017. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vagyok szégyenlős senki előtt sem, de nem járkálok meztelenül a házban.

Apám sem szégyenlős, de nem nagyon szereti ha meglátják. Viszont nem csinál belőle nagy ügyet.

12 éves lány unokatestvérem(velünk él) sem szégyenlős, bár már kezd az lenni, de ez érthető.

18/F

2017. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Szüleim senki előtt sem szégyenlősek, én sem, 14 éves húgom viszont igen. Mondjuk ő már azért is elszégyelli magát, ha csak hozzászólnak.

20/F

2017. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!