Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családban szégyenlősség! Ki...

Családban szégyenlősség! Ki hogy van ezzel? Lányok, Fiuk! Otthon családtagok, rokon elött mertek pucéran lenni? Menyire elfogadott nálatok a meztelenkedés otthon? Fiu és 29 éves vagyok

Figyelt kérdés
Én sokat vagyok itthon pucéran , néha zavarja pl szüleimet , ha látják a f..amat! Érdekel másnál hogy van ez!

2013. júl. 7. 07:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%

1. Nem fiú vagy, hanem férfi.

2. Ha a szüleidet ez zavarja, azt illik tiszteletben tartani.

3. Már saját családom van, nem szoktunk meztelenül grasszálni a lakásban, olyan persze van, hogy a füdőből kijőve nincs rajtunk semmi, akkor látnak a gyerekek is, abban nincs semmi.


28/N

2013. júl. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%
Nem elfogadott semennyire. Csak nagyon igénytelen emberek járnak mások előtt pucéran! Akkor is, ha egyes családokban ez divat. Ez NEM szégyenlősség, hanem jó modor kérdése!
2013. júl. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%
1-nek igaza van ha kijössz pl a fürdőből és kb 1-2 percig meztelen vagy az nem vészes de azért mondjuk 1 órát úgy szaladgálni az elég gázos!
2013. júl. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

hmm

egy 2-4 éves gyereknél még okkés ha nyáron a nagy melegben meztelen szaladgál


de 29 évesen????? legalább egy alsót húzzál fel vagy egy sortot ....

2013. júl. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
Téged is zavarna, ha az anyukád órákig meztelenül járna.
2013. júl. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok szégyenlős a szüleim előtt, simán átöltözök előttük, vagy felpróbálok egy melltarót. Tesóm előtt azért nem mert őt zavarja...


Ennek ellenére nem mászkálunk otthon meztelenül, bugyiban melltartóban, alsógatyában igen...

Néha a fürdőbe is bejöhetnek, ha előtte engedélyt kérnek, amikor tisztlkodom, fordítva is igaz...


Ez van a szüleimnél otthon, anyósoméknál még hálóingben is alszom (amúgy soha, 14 éves koromtól, ha otthon aludtam pucéran tettem, igaz koleszos voltam így nem sok alkalmam volt..)

Nemhogy hiányos öltözetben jelenjek meg...


Viszont már külön élünk, de csak ketten, itthon nyáron egész nap meztelenül vagyok, max egy bugyit veszek, vagy anélkül egy lenge ruhát amíg a konyhában vagyok, vagy eszünk (asztalhoz sosem ülünk pucéran)



Ez a dolog nem csak a szégyenlősségen múlik, hanem azon, hogy nem illik...nem mutogatjuk a nemiszervünket csak úgy.....legalább egy alsónacit vegyél...


Remélem férfiként viselkedsz majdnem 30 évesen és nm fiúként, nagyon furcsa már ez a jelző saját magadra...



26/N

2013. júl. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
29 évesen? Te beteg vagy!!!!
2013. júl. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
Még jó, hogy zavarja őket. Szerinted guszta látvány a pucér pöc$öd?
2013. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
A párommal évtizedek óta meztelenül alszunk, nem vagyunk szégyenlősek. A szüleim előtt, amióta kinőtt a fanszőrzetem, nem mutakoztam meztelenül.Amit szabad kisfiúként, nem feltétlenül szabad férfiként is.
2013. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
49%

Hát nem tudom nálunk teljesen normális dolog metelenül lenni egymás előtt.Anyámmal simán bemegyünk a fürdőszobába a másikhoz beszélgetni,ha az fürdik,nálunk teljesen természetes...Nagyanyámmal/Nagyapámmal is így volt amig éltek.Igaz, ebben benne lehet,hogy fiatalon ők lelkes nudisták voltak :D

Én azt nem értem mi ezzel a baj másoknál...Hát a szüleim nagyszüleim akik felneveltek,most mit kellene előttök szégyelni a "micsodámat"?

31/N

2013. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!