Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha régebben...

Mit tegyek, ha régebben szerelmes lettem egy másod unokatestvérembe, de mostanra megbántam az egészet, és szeretném vele rendezni a dolgokat?

Figyelt kérdés
A történtet bonyolítja, hogy én kamasz (15) voltam, amikor így kezdtem érezni iránta, ő pedig nálam tíz évvel fiatalabb volt. Mindig is szerettem sosem bántottam őt. Én most 24 vagyok, ő pedig 14, nagyon be van rám rágva. Hogyan tudnám megenyhíteni valamelyest? Tényleg jogos, hogy be van rágva, de engem akkor is elszomorít.

2017. júl. 30. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
egy kisgyerekbe(??). És az mit takar, hogy szerelmes lettél belé, meg szeretted és nem bántottad? Konkrétan mit csináltál vele? Elég hiteltelennek tűnik ez így
2017. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
70%
hagyjad mar a baromsagodat :d
2017. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi szexuális nem volt köztünk. A lelkébe szerettem bele. Most szeretném kiengesztelni, mert haragszik rám.
2017. júl. 30. 23:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha bárkinél kiverem ezzel a kérdéssel a biztosítékot.
2017. júl. 30. 23:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Most lehet ez nekem magas, de egy 15 éves mégis mi a bánatot szerethet egy 5 évesben?

A lelkét? Ember, az illető még gyerek, a személyisége akkor fejlődik, nem épp egészséges ha egy 15 éves szórakozik vele.


Bár ha a másik verzió van jelen, és csak virágnyelven szerettél bele a lelkébe, amúgy meg piszkáltad és másféle szándékaid voltak vele akkor meg nem kell csodálkozni, hogy berágott, és szerintem még nagyon könnyen megúszod.

2017. júl. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindig csak beszélgettem vele, amire ő is vevő volt. Semmiből nem jöhetett volna rá, hogy többet jelent nekem. A szülei jöttek rá négy év múlva. És megkértek maradjak távol tőle, amit maximálisan be is tartottam. Aztán arról, hogy a leány mit tud a dolgokról eddig fogalmam sem volt. Valószínű a szülők elmondták neki, és azért van berágva rám. Igen tudom, hogy nagyot hibáztam, és, hogy sokaknál kiveri a biztosítékot a történetem, de nagyon hálás lennék, ha kapnék építő jellegű választ is. Köszönöm szépen
2017. júl. 31. 06:41
 7/7 Pulicsek válasza:

Szia!

Velem még nem történt ilyen ( nem a korra gondolok ) és igazából eddig csak ilyen " fellángolásaim " voltak, de az ilyen szívügyekben általában az időt ajánlják.

De amúgy nem értem miért haragszik rád annyira, mert persze én is kicsit furcsállom és meglepődtem, de az ilyesmit nem lehet tudatosan irányítani.

Az hogy nem is csináltál semmit pedig csak enyhébbé teszi... és szerintem nem kellett volna megtudja szóval ha a szülei mondtk el neki, akkor róluk sincs a legjobb véleményem, bocsi

2017. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!