Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom, volt már. Azt is, hogy...

Tudom, volt már. Azt is, hogy nem egyszer. Szerelmes vagyok az unokatestvérembe. De?

Figyelt kérdés

De én nagyon rossz helyzetben vagyok jelenleg. Szeretek egy 20 éves lányt, aki a harmadunokatestvérem. Nem régiben ismertem meg, és azóta jelen van az életemben és érzések kölcsönösek.

A családnak a legelején (testvéremnek) mondtam, hogy találkozni szeretnék vele.

Ő már akkor jelzett,hogy nem szabad.(5 hónappal ezelőtt)

Nos, mi azóta is találkozgatunk, mert mindketten úgy éreztük/ érezzük,hogy egymás mellett van a helyünk.

Úgy érzem ez az igaz szerelem, amit most érzek iránta. És érzem, hogy viszonozza is.

Olvastam rengeteget arról, hogy ez már törvényileg engedett és már a vérfertőzésnek sincs nagy esélye! Viszont én most nem erre lennék kíváncsi. Hanem arra, hogy hogyan közöljem a családommal, hogy mi szeretjük egymást? Értem én, hogy álljak eléjük és közöljem. De hogy ? Nem szeretnék balhét, sem bajt.

Talán anyukám elfogadná, mert észrevette, hogy mennyit változtam pozitív irányba és ez is neki (a lánynak) köszönhető.

Kérlek titeket, képzeljétek magatokat a helyembe, és ha eszedbe jutna valamilyen tanács, szívesen elolvasnám.

Ja! Hozzáteszem, hogy nem tartja a kapcsolatot semmilyen szinten az ő családja és az enyém. Nem ismerem se a papáját sem a mamáját, sem a szüleit.

A mamám és az ő mamája viszont nagyon jóba voltak gyermekkorukban, épp ezért sem tudnák elfogadni.(szerintem)./általuk vagyunk harmadunokatestvérek. Mamám és az ő mamája első unokatestvérek.

(Aki ellenzi a harmadunoka testvér szerelmet, az ne írjon. Itt a tanácsokra van szükségem és nem a negatív hozzászólásokra)

Ha viszont elolvastad, és erre a kérdésre szántad az idődet, és adsz tanácsot is, millió köszönetet küldök!


20-fiú



2016. okt. 23. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot! Semmi problémát nem látok, szerintem a családod sem fog.
2016. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ismerem a családomat. Kiakadnának.
2016. okt. 24. 09:39
 3/11 anonim válasza:
100%
Nincs azzal semmi gond...Ezt neked kell eldöntened, hogy miként, és hogyan a családodnak ebbe kevés beleszólása van, ha ő is szeret téged, akkor hajrá...Vágjatok bele.
2016. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. nov. 1. 22:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Felvállaltátok azóta szerelmeteket?

Kíváncsi vagyok, h. mertétek-e, és hogy hogyan fogadták.

2016. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szia! Kedves tőled, hogy kérdezed.

Voltam náluk többször is, az anyukája nagyon kedves volt, de az apukája nem.

Úgy éreztem, hogy kikene mellém állnia a lánynak, akit szeretek de nem tette. Megijedt. Nem érzem, hogy ő annyira biztos lenne bennem, mint én benne. Ha annyira fontos lennék neki, megmondta volna akkor. De nem tette. Ígyhogy láttam, hogy apukája milyen szemmel néz rám.... a lánynak sem akartam rosszat, és magamnak sem. Nagyon hiányzik!!!! :'( borzasztó volt vele szakítani. De nem tudom megváltoztatni egy család véleményét. Úgy gondoltam ez a fér, ha véget vetek neki. Persze mind a ketten nehezen viseljük a mai napig a szakítást.

2016. nov. 28. 02:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudnátok kicsit szeparálódni a családjaitoktól, külön/ más városba költözni? Tanultok v. dolgoztok?

'Vissza tudnátok csinálni' a dolgot?

Jó lett volna, ha a karácsony enyhülést hozott volna...

2016. dec. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Képzeljétek... Összejöttünk!

Nem bírtam elfelejteni, úgyhogy annyira szeretem őt, hogy már tegnap a szüleinek is mondtam, hogy a lányukkal szeretnék lenni ! <3

2017. febr. 19. 19:04
 9/11 anonim válasza:
Meg egyutt vagytok?
2018. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én az 1. unokatesvérembe vagyok szerelmes, és kb ilyen problémákkal kell szembenéznem. De gratulálok, hogy összejöttetek.
2018. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!