Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek, hogy a szüleim megtudjá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a szüleim megtudják és nagy baj lesz, hogy a másod-unokatestvérembe (apukám testvérének a gyerekének a gyereke) szerelmes vagyok.17/f (? )

Figyelt kérdés
Mindketten 17 évesek vagyunk, volt egyszer egy nagy családi összekövetel és megismerkedtünk eleinte nem voltunk egymásba szerelmesek, de egyre többet találkoztunk, beszélgettünk és egymásba szerettünk akkor voltunk 15 évesek. Próbáltuk egymást elfelejteni, szakítani, de túlságosan szeretjük egymást. Próbáltam más lányt keresni, de egyikse volt olyan gyönyörű mint Ő. Már két éve együtt vagyunk, és félek, hogy megtudják a szüleink. Szerintetek ez a kapcsolat így eltitkolva meddig működhet, és ha megtudják akkor mi történhet?

#család #szerelem #igaz szerelem #másodunokatestvér #unokahúg szerelem #másod-unokahúg #eltitkolt szerelem
2015. máj. 27. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

már nem azért de ha az unokatesód gyereke, akkor ez még vérfertőzés

amúgy meg ha ezt nem nézzük, szerintem semmi gáz nem lehet belőle

2015. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Ilyen tavoli rokonsagnal a verfertozes eselye 15-25%. Nem fogjak jo szemmel nezni de jobb ha toletek tudjak meg mint mastol es ha eleg kitarto a szerelmetek lefogjatok gyozni a kezdeti nehezsegeket.

18/L

2015. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1-es köszi a választ!

#2-es kitartó a szerelmünk mivel már két éve együtt vagyunk!

2015. máj. 27. 20:42
 4/10 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok még válaszokat!
2015. máj. 27. 23:00
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Jó szemmel biztos nem fogják nézni! Viszont tényleg inkább nektek kellene bevallanotok, aztán ha kitartotok végig egymás mellett, akkor talán elfogadja a család is. Bár elég necces, családfüggő, hogy egy ilyen szituból mi lesz...
2015. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
a vérfertőzés szexy...gyerünk! Csináljatok gyereket! :D
2015. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Megértem a problémátokat!

A genetika miatt is lehet hogy annyira egy húron pendültök!

Szerintem menjetek el genetikai rendelésre, vagy írjatok netdokinak. és megmondja mennyire kritikus a kapcsolat. Az hogy szeretitek egymást normális! Nekem volt olyan unitesóm akik együtt sámfáztak, fiú-lány testvér!

Persze a szexxel csak óvatosan véletlenül se lehessen gyereketek, míg a szálat ki nem bogozzátok.

Készítsetek hozzá egy rokonsági fok leírást hogy a doki hamar megértse ki, kinek kije!

2015. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
76%
Minél hamarabb mondd el. Kapcsolatot soha ne titkolj el a szüleid előtt.. Rosszabb vége lesz úgy.
2015. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
30%
A vérfertőzés miatt ne aggódj,még..gondolom úgysem szeretnétek gyereket..Tapasztalatból beszélek,szóval ha szeretitek egymás előttetek nincs akadály,mégha a szüleitek meg is tudják és szétakarnak választani titeket(mert ugye vérfertőzés meg a nagy szégyen s bla bla bla..)akkor se hagyjátok elegymást.Ha ti szeretitek egymást másnak beleszólása nincs.
2017. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Együtt vagytok még? Megtudta a család?

Ha igen, hogyan mondtátok el?

2018. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!