Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik anyu Nem tudok...

Hiányzik anyu Nem tudok elszakadni?

Figyelt kérdés

Na szóval 18 éves vagyok, most jöttem ki Londonba

Tavaly nyáron is voltam már de akkor vissza is mentem mert nem beszélem valami jól az angolt

Anyukám már majdnem két éve kint van

Mikor kijött és mi egyedül maradtunk otthon akkor még nem tűnt fel hogy ennyire hiányzik

Én most jöttem ki vele majdnem két hónapja és egy házban is laktunk

Most találtam egy munkát, bébiszitter vagyok, de be kellett költöznöm a családhoz, és az elég messze van attól ahol anyu lakik, és borzasztóan hiányzik már most

Mit csináljak? Menjek vissza oda lakni és keressek másik munkát? Szerintem én itt nem fogom sokáig bírni pedig nagyon rendes a család és nagyon aranyosak a gyerekek is, de hiányzik anyu

Úgy hangzik mintha nem tudnék elszakadni anyutól de akkor hogy bírtam azt a másfél évet mikor nem volt otthon?

MIT CSINÁLJAK?

Ne írjatok bunkó hozzászólásokat légyszi biztos nem én vagyok csak így :)



2017. júl. 30. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:

18 éves vagy, meg kell tanulnod mi az a munka és elkötelezni magad. El kell szakadnod anyudtól, nem lehetsz örökké a nyakán.

Próbálj szerezni barátokat, és ismerkedni, ha van lehetőséged bébiszitterkedés közben! Sokkal jobb lesz úgy.

2017. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak az a problémád, hogy anyukádtól távol vagy, hanem hogy nincs melletted senki, és ezt vetíted anyukádra. Adj magadnak három hónapot. Ha a harmadik hónap végén is rosszul érzed magad, és szeretnél visszaköltözni, akkor tedd meg.
2017. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!