Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom lebolondoz, mert...

A családom lebolondoz, mert eljárok néha futni. Hogy értessem ezt meg velük?

Figyelt kérdés

Csak a hülyék futnak. Futóbolond vagyok. Nézzek magamra mi lett belőlem. Még bőgött is, hogy ne őrüljek meg.

Csupán arról van szó, hogy nyáron nincs tesióra, csak mozogni akarok valamit.

Ha meglátnak futni valakit, akkor is mondják, hogy ez biztos bolond.

Egyáltalán nem tudom mit takar az, hogy "megbolondult"? Meg anyám, hogy tuti lefogyok majd, anorexiás leszek. 2-3 km-ről van szó.

Értem én, hogy régen ez nem volt divat, de ettől nem fogyatékos senki.


2017. aug. 2. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon maradiak, nálunk is ez van.

Próbálj meg nem foglalkozni velük, nálam az vált be, hogy bólogattam, mosolyogtam, mondtam, hogy "aha,oké,jó, király"

És mindent csináltam ugyanúgy, ahogy én akartam😃😊

2017. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, régen én is azt hittem, hogy aki fut az egy kicsit " lökött ", de most, hogy én is futni járok másképp gondolom. Ne törődj mit mondanak, élvezd azt az időt amit futással töltesz... ja nem fog lefogyni pár km futástól. Mi a lányoldal 6-7 km futunk heti 2-3szor mégsem vagyunk anorexiásak, igaz kövérek sem ;)
2017. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

szerintem gyújtsd fel a családod


bolondok

2017. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rájuk az ilyeneket ugyse értik meg.
2017. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én is bolond vagyok, mert én is járok futni (kánikulában mondjuk nem, de máskor igen) és itt a környéken is sok a bolond :D

Mutass a családodnak könyvben vagy a neten leírást arról, hogy miért jó a rendszeres futás. Ha abból sem értenek, ignoráld őket és járj el futni továbbra is.

2017. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A családod korlátolt elmebeteg.

Mondd meg nekik, hogy azért futsz, mert nem akarsz hatvanévesen felfordulni, mint ők.


Egyébként meg mindenki magának árazza be a saját életét, úgy él, amennyit szerinte a saját élete ér.

2017. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég harsányan kiröhögném őket, főleg azt a buta gondolatot, hogy a futástól automatikusan fogy az ember, bármennyit eszik...


Őszintén szólva meglepett a dolog, soha életemben nem hallottam, hogy bárki bolondnak tartotta volna azt, akit fut... Nem mintha számítana, az emberek annyi butaságot beszélnek...

2017. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ez van csak más témában. üdv az önállóan gondolkozók között!
2017. aug. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szard le őket az én szüleim hülyének hisznek ha suli időben 6:00 kor kelek!
2017. aug. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már, nevesd ki öket és élj ugy ahogy T E jonak látod... hidd el, aki akar, az bármibe beleköt.
2017. aug. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!