Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan értessem meg velük,...

Hogyan értessem meg velük, hogy nem vihetik el a gyereket nélkülem?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám van, anyós minden nap eljön, hogy viszi a gyereket, mindegy hova, de a lényeg, hogy nélkülem. Elmondtam már, hogy kicsi még, nem akarom odaadni stb. Erre ma is, mondtam neki, hogy jönnek rokonok hétvégén babalátogatóba, mire ő: majd akkor jön és elviszi pár órára a gyereket. (???) Teszem hozzá, még felvenni sem tudja, egy hetesen felkapta úgy, h nem tartotta a fejét, úgy kaptam utána...
2015. nov. 4. 22:10
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
84%
Mit mond erre a férjed?
2015. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Ő is elmondta nekik, hogy nem, de ő napközben nincs itthon, olyankor jönnek erőlködni.
2015. nov. 4. 22:14
 3/54 anonim ***** válasza:
12%

Az anyós azért minimum 1 embert felnevelt és sikerrel, ha szereted és hozzámentél.


Eccerű, nem adod oda.

2015. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
97%
Férjednek kéne elmagyarázni nekik, az ő szülei, ő jobban tudja kezelni őket.
2015. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Igen, felnevelte, ezért nem hiszem el néha, amit művel, meg mondd, nem tudja felvenni, 2 hónaposan szerinte már pépet kellett volna ennie meg hasonlók...
2015. nov. 4. 22:19
 6/54 A kérdező kommentje:
mond* ja és nyilván nem adom oda, csak már nem tudom, hogy értessem meg. Hetek óta ez megy, mindketten elmondtuk, hogy nem, és már nagyon unom.
2015. nov. 4. 22:21
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el nagyon határozottan, hogy a gyerek nem játékbaba, egyébként te vagy érte felelős, tehát akkor viheti el, ha te megengeded. És ez egy éven belül biztos, hogy nem fog előfordulni, szólni fogsz, ha eljön az idő, addig ne is hozzák szóba.

Ha még mindig nem érti, megemelheted kicsit a hangod, vagy közölheted vele, hogy ne jöjjön át, amíg meg nem érti, amit mondtál.


Komolyan, ilyet még nem is hallottam, hogy a mama a párhónapos csecsemőt el akarja cipelni, mégis hogy képzeli ezt bárki? És mi az, hogy egyszerűen nem vesznek komolyan, amikor elmondod, hogy szó se lehet róla? Basszus, ha gyerek kell neki, akkor szüljön vagy fogadjon örökbe. Te meg csapj már oda az asztalra, mert ez később csak még rosszabb lesz.

2015. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Na itt most olvastam olyan érvet, amit még nem mondtam neki. Amúgy mindig azt mondja a gyereknek, hogy "itt van anya" "gyere anyához" mármint saját magára.
2015. nov. 4. 22:29
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom ,èn már biztos hogy keményen beszóltam volna neki hogy inkább sértődjön meg és hagyjon békén

tudom ,hogy nem ez a legjobb megoldás de aki hülye azzal nincs mit tenni.

be se engedném minden nap ha ilyen erőszakos és idegesítő lenne.nagyon gáz amikor egyes nagymamák úgy gondolják nekik született a gyerek

2015. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Bejárati ajtón van zár! Használd ;)
2015. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!