Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülök, Ti megengednétek a 15...

Szülök, Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak az alábbi piercingeket?

Figyelt kérdés

Helix, Industrial, Upper Lobe, Septum, Nostril, Lowbret, Side Labret.

Ha zsebpénzből fizetné a lány.


2017. aug. 4. 14:38
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
50%
Nem
2017. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

Én roppant toleráns vagyok és tisztelem mások szabadságjogait s nem szeretem a piercingeket...

Nos, boldog nem lennék, de ha tudnám, hogy a gyerek elég érett az efféle döntéshozatalhoz, nem tiltanám meg egyenesen (azt hiszem). Ha egy kis lökött, aki mindenbe belekap, majd megbánja, akkor semmiképp.

Azért ne mindent rakasson magába azonnal, azt ellenezném. Kezdje egy szolidabbal s hagyjon magának időt.


Nem gugliztam rá az összesre és nem értek hozzá, így specifikusan nem tudom, mit szólnék a fentiekhez, de az általános véleményemet leírtam.

2017. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Én nem engedném én meg neki, tök fölösleges, és lehet, hogy később megbánta.
2017. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
A fülébe igen, de nem gondolod, hogy borzalmasan hülyén fog kinézni ha 20 piercing van a szád körül? És még az orrodban is. Maximum 1et engednék az arcára, de azt sem 15 évesen. Tud szépen kinézni egy piercing de ennyi már el is vonná a figyelmet az arcodról.
2017. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Semmilyet!
2017. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
Azt hiszem én megengedném, elvégre mégsem az orrába akar egy karikát. Megjegyzem én 17 éves koromban rakattam karikát az orromba. :) Örültem, hogy anyukámnak is tetszett. Kis szolid karika volt az orrcimpámban.
2017. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Ja, most néztem végig.. a száj piercinget és az orr alatti karikát tuti nem engedném meg. Orrpöttyöt igen. :)
2017. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

15 évesen a fülébe engednék bármit. Arcra még nem. Egyszerre ennyi pirszinget egyébként is őrültnagy baromság csináltatni.

Kezdetnek a helix nagyon jó. Ha meggyógyult (kb fél év) és még mindig tetszik neki a testékszerek ezen formája, akkor jöhet az industrial stb.

Ha a szája köré szeretne, akkor pedig elmondanám, hogy fontolja meg jól a döntést, mert annak a helye bizony meg fog látszani ha egyszer kiveszi. És a száj elég központi helyet foglal el az arcon.

2017. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
vannak fake piercingek.lanyomnak is olyan volt az orraban,, de meg is unta.
2017. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%
Persze, aztán a következő 70 évben engem szidna, hogy mért engedtem meg.
2017. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!