Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolnak rosszra a...

Miért gondolnak rosszra a rokonaim, csak azért, mert szingli, felnőtt férfiként szeretem a gyerekeket?

Figyelt kérdés

31 éves, egyedülálló férfi vagyok,még nem voltam házas,jó ideje nem volt tartós kapcsolatom,viszont szeretnék családot és szeretem a gyerekeket.

Az öcsémnek nem rég született gyereke(1 hónapos) és amikor legutóbb átmentem hozzá és megkértem a sógornőm,hogy hadd vegyem a karomba a picit,úgy nézett rám,hogy meg tudott volna a tekintetével,és azt mondta,hogy "majd máskor",pedig nem szoptatta és nem aludt,akkor nem értem mi volt a gond.

Az öcsém apósa meg azt mondta,hogy bizarr,amiért felnőtt férfiként gyerekeket akarok dédelgetni,ahelyett,hogy becsajoznék,az anyós pedig burkoltan pedofilnak nevezett.

Komolyan,egyáltalán nem akarnak látni a gyerek közelében,pedig teljesen normális vagyok,érthetően én is vágyok családra,feleségre,gyerekre,én is emberből vagyok.

Oké,lehet,hogy nem jön össze egy rendes kapcsolat,de nem vagyok pedofil,meg semmi hasonló.

Ráadásul a saját öcsém sem áll ki mellettem,magasról tesz rá,hogy a bátyja vagyok.

Szerintem a sógornőm teljesen elcsavarta a fejét vagy nem tudom,mondjuk mindig is gyenge akaratú kezesbárány volt,de nem gondoltam volna,hogy lépes ellen fordulni,mikor én mindig mellette voltam.

Nagyon megalázó érzés,hogy az öcsém családja gyakorlatilag kirekeszt és kutyába se vesznek,és rossz dolgokra gondolnak.

Egyáltalán semmi okot nem adtam rá,hogy ilyeneket képzeljenek rólam.

Hogy beszéljem meg velük ezt a dolgot?

Félek,hogyha szóba hozom,akkor rámförmednek és egyből kitérnek,meg azt mondják majd,hogy "ááá,dehogy",pedig biztosra veszem,hogy van valami emögött.



2017. aug. 21. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Ja olyan cimkéket állitasz be egy ilyen kérdéshez 31 éves férfiként, hogy beteg, vágy, szex.... én is tiltanálak a gyermekemtől, sőt aberáltnak tartanálak, és még a rendőrségen is gondolkodnék.....
2017. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

#1 Azokat a címkéket gondolom a kérdező azért írta,mert a családjai azt hiszik,hogy beteg és vágy a gyerekekkel való közösülésre.


Egyébként a leírásodra válaszként.Nekem nagyon szimpatikus ha egy férfi ilyen módon szereti a kicsiket.Ez nem pedofília,pusztán szeretet.Keress magadnak egy olyan lányt,akinek esetleg már van gyereke és ha látja hogy mennyire tőrödsz vele,már rögtön szimpatikusnak találna téged.

2017. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Előző vagyok.Azt akartam írni hogy családtagjai.Nem családjai :D
2017. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Komolyan, apósod szerint bizarr? Ő se veszi a kezébe? Mert ugyanolyan rokon vagy te is, mint ő. Hát ezek után nem szívesen mennék oda.
2017. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj,de valami nem stimmel a családoddal.
2017. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
A családod nem normális.
2017. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Borítsd ki a bilit bár szerintem inkább a fejükre...beteg kocogok:D


Magyarul, mondd az arcukba bajod-egyenesen, ők ilyen félék, akikkel így kell közölni a dolgokat s jegyezd meg bátran, hogy ez a kocka fordulni is fog, de akkor ők maradnak a padon-örökre;)

2017. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Tehát egy apuka csak akkor veszi kézbe a saját gyermekét,ha pedofil hajlamú..?Marha érdekes családod van.

Nincs veled semmi baj,sőt!

2017. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Sógornőd sztem nem csíp, és beetette a családját és az öcsédet is. Nagybácsiként miért ne foghatnád meg? Én 18éves lány vagyok, nagyon várom már, hogy unokabátyáméknak legyen egy babájuk, aki remélem kisfiú lesz (3unokahug után csak jár :D). És alig várom, hogy még csak tervben lévő unokaöcsém a kezemben legyen. Pedofil lennék?? 4szemközt beszélj az öcséddel, hátha akkor normális. Szerintem egy férfi aki családot akar, nagyon férfias ;)
2017. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Nálam a munkatársaim néztek furán, mikor mondtam nekik, hogy már nagyon várom, hogy a legjobb barátom kislánya megszülessen és hogy a kezemben tarthassam őt. De nem hiszem, hogy ettől pedofil lennék.
2017. aug. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!