Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha apám egy...

Mit csináljak ha apám egy utolsó mocsok ember? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok ,nemtudom kihez fordulhatnék , apám sokszor lelki terror alatt tart , sokszor megvert már ,volt,hogy amikor kicsi voltam , kék zöld foltok voltak a testemen ... Meg vér fojt a számból úgy meg vert ... Lekocsinyítő hangnembe beszél velem , most volt egy veszekedés ,amiatt mert a kisebbik tesóm nemrakta el a legóit a szobámban (egy szobánk van) , és én elkezdtem porszívózni fel mert már teljesen felvoltam idegeskedve , ráadásul provokált is,hogy ő nemfogja elrakni .. És apám még velem kiabált,hogy én nemrakom el helyette na és ebből lett egy veszekedés ahol .. Idézem :Hülye f@sn*k hívott ami nem esett jól és 2x le is köpött szó szerint le köpött ....Megakart ütni ökölbe szorított kézzel , és én a lábammal tartottam vissza ,így védekeztem ... Anyunak azt mesélte be ,hogy én rugdáltam őt.... Nemtudom ,hogy most mitévő legyek már ez megy kiskorom óta , megmondtam neki, hogy utálom őt és emberszámba nemveszem.... Regényeket tudnák írni , hogy miket csinált , de a kérdésre vissszatérve , mit lehet ilyen helyzetben tenni??
2017. aug. 25. 13:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Semmit nem tudsz tenni, nem fog változni a helyzet. Ne szólj neki vissza semmit, mert csak magad alatt vágod a fát.
2017. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
87%

Hány éves vagy?

Sokat nem tudsz, tanulsz, elmész dolgozni, elmész egyetemre másik városba, kollégiumba, haza se kell menned. Esetleg elrakod a legót és nem generálod még ezzel is a feszkót. Tudom hogy nem te tehetsz róla de ilyen emberrel nincs mit tenni, ha anyukád se akarja kirakni.

2017. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%

2-es jól írja.

Nem tudom, mennyi idős vagy, tanulj, és mihamarabb állj a saját lábadra, költözz minél messzebb, és vissza se nézz.

Ha anyukád nem rendezi a helyzetet (nyilván tudja, hogy egy agresszív emberrel él együtt), akkor ő is ugyanúgy hibás. Tehát ne sajnálj senkit, amikor lelépsz...

2017. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

1, A legközelebbi esetnél eljelented.

2, Jogos önvédelem - bármilyen eszközzel.

2017. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Mi az hogy nem tehet semmit? Nem fog változni a helyzet?

Gyámhivatal vagy rendőrség.

Nem várnám meg míg el tudnék költözni!

Ugyanebben a szituban voltam. Gyerekkoromban vert. 18 éves korom után lelkileg terrorizált. Nem tudtam egyedül kitörni. 28 évesen a párom hozott el onnan. Ne várd meg hogy a legszebb éveid az az állat tönkre tegye! Ha lett volna egy kis bátorság bennem akkor segítséget kértem volna .

2017. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%

"1, A legközelebbi esetnél eljelented. " = Onnantól az eddig sem vidám élete pokol lesz


"2, Jogos önvédelem - bármilyen eszközzel." = Mint fentebb, plusz az anya biztosan az apa mellé áll és mindjárt a kérdező apja lesz az, aki jogos onvedelembol ütött.

2017. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Most leszek csak 15 ..
2017. aug. 25. 14:27
 8/20 anonim ***** válasza:
29%
Legközelebb rakd el azt a legot - vedj ki minden olyan szituációt, amiről tudod, hogy gondot okozhat. 3 év múlva pedig koltozhetsz
2017. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Gergo1221 válasza:
45%

Költözz el otthonról a nagymamádhoz vagy bárhová ha tudsz. Ez a legvégső megoldás.

Amúgy meg kerüld őt amennyire csak lehet. Jelenteni nem biztos hogy a legjobb mert visszaüthet.

2017. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolaban nincsen pszichologus??

altalaban eleg sok iskolaban van mar. tőle kerhetnel tanacsot.én jelentenem a gyamügyön.nehogy mar egesz eletedben verjen az apad, ez nem normalis.

2017. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!