Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan az istenből létezik...

Honnan az istenből létezik ennyi mocsok ember ezen a bolygón?

Figyelt kérdés

Így, 22 éves fejjel jövök rá, hogy mennyire nem úgy néz ki a világ, ahogy azt anno elképzeltem. Az elmúlt 1-2 év alatt több mocsoksággal találkoztam, mint az azelőtti elmúlt 20 évben.


1.) a felettünk lakókkal már évek óta vitában állunk hogy lehetőleg ne ordibáljanak már egész nap, főleg ne éjjel, meg hajnali 5 kor. Persze hogy ma is arra kellett kelni..... múltkor elküldtem őket a k.rv. @nyjukba, aztán még én voltam az akinek megkéne már szűnnie, meg nem lehet ÉN TŐLEM élni szerintük....


2.) volt egy munkahelyem, ahol még nagyon önbizalom hiányos voltam. Ott a főnök nő folyamatosan a fejemhez vágta ezt, hogy nekem mennyire nincs önbizalmam..... egyszer megismerte a barátomat, és azóta meg azzal csesztetett amíg ott dolgoztam, hogy nem is érti hogy én mit keresek a barátom mellett, meg hogy az ellentétek ezek szerint nagyon vonzzák egymást. Meg szeretné hallani hogy a munka hogy járult hozzá az önbizalmamhoz meg a kapcsolatom sikeres alakulásához...


3.) a mostani nyári melóm 4 órásra volt meghirdetve. Az első 2 hónapot kb. napi 5-6 órában töltötem el átlagosan, és heti 2 napot meg 8 órában voltam, de a főnök a szememre vetette hogy én vagyok a lassú, és hogy röhögve meglehet csinálni mindent 4 óra alatt..... (aki betanított még az is mondta hogy ez a munka nem 4 óra). Ráadásul a főnökben nettó + 10 ezer ft emelésről egyeztünk meg, ami végül bruttóba teljesült (nettóba ez kb.3-4 ezer ft) És a végén neki állt feljebb, hogy én biztos direkt vagyok bent a cégnél tovább, meg hogy ő ugyan nem mondott olyat hogy nettó + 10 ezer ft emelés


4.) ugyanezen a munkahelyen a főnök csak nekem dicsekedett azzal hogy neki mennyi drága holmija van, meg havi 800 ezret rak zsebre. Ezt elmondtam az egyik kollégámnak, mikor volt a balhém a fizummal. És ő szépen tovább adta ezt egy érettségizett 26 éves hülye gyereknek. Ma úgy váltunk el hogy rá kérdezett a főnök, hogy én szóltam-e erről a gyereknek. Mondom neki nem mondtam. Aztán a főnök kérdőre vonta. Mire a gyerek nevetve mondta, hogy nem tőlem hallotta, de az információ tőlem származik. Aztán mondta nekem a főnök hogy akkor neki ennyi elég volt, szia.


5.) Egyetemi feladatoknál a többség nem csinál lósz@rt se......mindegyik egy lusta dög, aki elvárja hogy majd 1 ember megcsinál mindenki helyett mindent, és megköszönni meg rohadt nagy luxus.


Tudom hogy ezeknél sokkal de sokkal rosszabb élet szituációk is vannak. De engem már ez is rohadtul felháborít.

Nektek mi a véleményetek? A ti életetekbe is rengeteg ilyen van? Vagy csak én vonzom be ezeket az agyhalott hülyéket?



2016. szept. 16. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi én is tele vagyok az ilyenekkel. A mai emberiség megérett a pusztulásra.
2016. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is ezen a véleményen vagyok.... és egyre inkább :(

Nem értem, hogy miért nem bírnak megélni egymás mellett békében az emberek, úgy hogy mindenki a SAJÁT MAGA dolgával foglalkozik..... csak lesek, hogy milyen világban élek, holott meg vagyok róla győződve hogy ezek még semmik ahhoz képest amilyen emberek lehetnek...

2016. szept. 16. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Jól mondod és nem csak ez,hogy egyszerűen bunkók,mocskok,hanem kétszínűek,képmutatók is. Akárki képes benyalni akárkinek,csak hogy jó legyen neki.

A főnökök és már tanárok is azt hiszik,hogy ők az atyaúristen. Akármi van nekik nyalizni kell.

Falra másztam mindig is amikor egy tanuló nyalizott a tanárnak,főleg miután a tanár hordta le őt a sárga földig.

2016. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bad question.
2016. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

A naiv egyetemista kislány kikerült a nagybetűs életbe című rovatunkat olvashatták.


Nem csak most ilyen, mindig is ilyen volt a helyzet. A főnököd a főnököd azt csinál amit akar. Háboroghatsz de legtöbbször csak megszívatod magad vele.


Ha balekot csinálsz magadból egy csoportos feladatnál azt csak magadnak köszönheted. Csináld magadért és ne foglalkozz a többivel.


Meg kell tanulni kezelni a hülyéket vagy az egész életedben marhaságokon fogsz idegeskedni.


Imádom, hogy az egyetemisták azt hiszik ők az ország intellektüell rétege, holott a zöme csak azért ment egyetemre, mert lusta vagy önbizalomhiányos dolgozni. Szerencsére van szak bőven ahova alibi pontokkal be lehet jutni.

2016. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán meg érted:)

Halgasd meg...

[link]

2016. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábránditani igen jól sejted a helyzet sokkal rosszabb nekem nincs diplomám de igazábol nemis kell. Mondom a lényeget csak azokkal a dolgokkal érdemes foglalkozni amik tulajdonképpen az élethez elengedhetetlenek és nem kell több engedd el a hiu ábrándokat ne foglalkozz az ilyen főnököm munkám meg sz..r emberek f...ágokkal ez csak rosszab és rosszab lessz törekedj az egyszerű életre mert az egyszerű nagyszerű tudod a tudás jó dolog vagy csak volt amig tele volt igazságokkal de azok többnyire platon óta nem igazán születtek úgyhogy hodd el sza.. bele az a legjobb
2016. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ó bocs hidd el nem hodd el
2016. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!