Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevesebb vagyok mint ember a...

Kevesebb vagyok mint ember a párom exétől, mert nekem nincs gyerekem?

Figyelt kérdés
Két éve vagyok együtt a párommal akinek van egy kislánya az ex nejétől. A volt párja akart válni. Úgy látom a család és az emberek viselkedése alapján hogy én itt egy senki vagyok, pedig boldog velem a párom. Egy évvel ezelőtt a volt párja hazugságokat terjesztett rólam, hogy én nem szeretem a kislányt, nem adok neki enni, direkt leszidom mindenért. A legszebb hogy az apját a gyerek ellen hangolom. Alapja nincs semminek, mêgis mindenki bevette ezt mert azóta nem vagyok kedves. Egyik bizalmasom azt mondta amig nekem nem lesz gyerekem addig úgyis mindenki annak hisz akinek van. Mert hogy fogalmam sincs mivel jár gyereket nevelni, főleg egyedül. És persze hogy a nőt és a kislányt sajnálják meg. Most azért kell engem megbélyegezni mert elvált ember párja vagyok és nekünk nincs gyerekünk?
2017. aug. 25. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akár... tudod, sok a rosszindulatú, bunkó, idióta ember. NNekik aztán bármit teszel, úgysem lesz jó.


A párodat szereted, VELE foglalkozz, a többieket meg szard le, nem élhetsz mindig úgy, hogy a másiknak akarj megfelelni.

2017. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek az embereknek a szemében igen, de kit érdekel? Te tudod milyen vagy. A magad és a számodra fontos emberek véleménye a mervado, senki másé
2017. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Elvalt gyerekes pasival kezdeni ezzel jar sajnos

Mimdig masodik helyen leszel

2017. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

#3


Azon a helyen lesz, ahova ő saját magát teszi a saját gondolataiban.

Az én férjem is elvált volt amikor megismerkedtünk.

nagyon fiatalon, 20 évesen nősült, mert jött a gyerek.

4 évig voltak együtt úgy, hogy közben ő még katona is volt.

Nem működött, elváltak.

Megismerkedtünk, 2 év múlva összeházasodtunk, ő 28 én 21 voltam.

SOHA egyetlen pillanatig nem éreztem, hogy én kevesebb lennék, sőt!

Az előző a múlt, de én a jelen vagyok! ... idestova 35 éve

2017. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kevesebb, bár egyesek kevesebbnek tekintenek. Ha neked ők nem fontosak, ne adj a véleményükre. Ha igazi barátok lennének, megnéznék az érem két oldalát, nem hinnének vakon az exnek.
2017. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Óva intenélek attól, hogy csak emiatt most sürgősséggel teherbe ess!

Az jó, hogy két éve boldogok vagytok együtt. Nem tudom, hol tart a kapcsolatotok, hogy egyébként terveznétek-e közös gyereket, és ha igen, mostanában-e vagy még később.

Az könnyen lehet, hogy komolyabban fognak venni, ha lesz közös gyerek, de kérdem én, számít ez?

Akinek egy csöpp józan esze van, az sejtheti, hogy ha a volt feleség az új nőről rosszat mond, akkor az legtöbbször szimpla rosszindulat, irigység. Eleve irigy rád amiatt, hogy te boldoggá tudod tenni azt az embert, akit ő nem tudott.

Nem tudom, miből vetted észre, hogy "mindenki bevette", amiket a volt párod rólad terjesztett. Ha nekem ilyet mondana valaki, akkor emelt hangon utasítanám rendre, hogy

1. elég buta, ha nem látja a rosszindulatot emögött;

2. törődjön a saját családjával és gyerekével, ne a máséval.


Hazánkban a házasságok kb. fele válással végződik, sajnos. Akik elválnak, általában még nem öregek, hátralevő életüket nem magányosan akarják leélni. Tehát nagyon gyakori, hogy valaki élete párját egy elvált emberben találja meg. Nem különleges eset a tiétek, és nem kell szégyenkezned senki előtt.

2017. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

mondjuk a tisztelt apuka kiállhatna melletted és lehordhatná a családot, hogy az alaptalan vádak terjesztését fejezzék be, te igenis szereted a gyerekeket.

ezután meg szArni rájuk, nem kell velük törődni. tudod a nagy emberek ötletelnek, az átlag emberek a saját dolgaikról beszélnek, a kisemberek meg másokéról.

2017. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A párod kiáll melletted?

Elmagyarázta a családnak és aki számít azoknak, hogy igenis jól bánsz a gyerekkel és az ex csak rossznak akar beállítani?

2017. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!