Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban olyan nagy dolog, ha...

Valóban olyan nagy dolog, ha szükségem van pár nap magányra a lentiek tudatában?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon összejöttek a dolgok. Bő 2 hónapja egy nyugodt napom sincs. Folyton van körülöttem valaki, nem tudok elmerülni a gondolataimba. Szükségem lenne egy-két olyan napra, amit egyedül tölthetnék és átgondolhatnám, hogyan tovább. Van jó pár olyan dolog, amit helyre kellene tennem magamban, valamint az sem ártana, ha 'friss levegőt szívhatnék'.


Az jutott az eszembe, hogy erre a legideálisabbnak egy közeli város lenne, amit ismerek és nagyon szeretek. Ott nyugotan el tudnék tölteni 2,5 napot, rendezni a dolgokat a fejemben. Jelenleg azt érzem, hogy túlcsordul minden és nem látok teljesen tisztán bizonyos dolgokban (család, munka, tanulás és még sorolhatnám). Nagyon igényelném ezt a kis időt.


Viszont itthon azt gondolnák, hogy nem vagyok normális, hiába mondanám el a fenti dolgokat. Valamint az egyik családtagom biztosra menne, hogy egy ottani ellenkező nemű ismerősömmel 'hemperegnék' azidő alatt... Pedig tudja, hogy nem vagyok az a fajta lány.


Valóban annyira furcsa és ellenezni való dolog lenne ez? Velem lehet a baj?

23l



2017. aug. 26. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

23 évesen azt csinálsz, amit akarsz.


Amúgy miért félsz olyan ember rosszallásától, aki annyira lenéz téged, hogy azt hiszi, hogy hazudozol, és valójában mással hemperegsz?


Amúgy szerintem nem furcsa dolog, még a legtársaságibb embernek is szüksége van néha egy kis magányra.

2017. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alapvető emberi igénynek tartom azt hogy valaki elvonulhasson magányba ameddig és ahova csak akar. Ha megmondom mennyit csinálom ezt, el sem hinnéd. Életem szinte ebből áll és maximálisan kiegyensúlyozottan érzem magam. Van olyan elképzelésem is hogy egy bakonyi vagy kisalföldi erdei tanyát veszek ami önellátásra is alkalmas. Mivel voltam már önellátó a szülői gazdaságban és ha 1 és 10 között pontozni kell akkor 130-ra pontoznám annyira jó volt munkahelyi stressz és egyéb hülyeségek nélkül.

49/F

2017. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.Alapvető emberi igény de pl egy extrovertalt ember sokkal nehezebben érti ezt meg.Nem furcsa,nincs veled baj.
2017. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az igény teljesen természetes. Ha jól értem, akkor a szüleiddel élsz, esetleg azon is el kellene gondolkodni, hogy 23 évesen ez mennyire jó így. Természetesen nem tudom, hogy mik a lehetőségeid, de talán ezt is számításba kéne venni. Egyébként ha hemperegni mennêl 23 évesen, mert ahhoz van kedved, ahhoz se nagyon van köze senkinek :) jelentsd be, hogy elmész, ne aggódjanak, aztán menj. Talán az otthon maradók is elgondolkodnak kicsit. Nem lenne haszontalan az sem
2017. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem költözöl el?


Én 21 évesen leléptem otthonról, mert egy perc nyugtom nem volt.

2017. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!