Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapott már valaki hasznos...

Kapott már valaki hasznos tanácsot, igazi segítséget?

Figyelt kérdés

Itt olvasgatom a kérdéseket,hogy sokan bajban vannak,és segítséget kérnek.Néha úgy veszem ki,hogy olyan segítségre várnak,hogy valaki munkát szerezzen nekik,vagy akár anyagi segítség vagy bármi...Néha-néha olvasok értelmes válaszokat is...De most kíváncsi vagyok,hogy akik már kértek valamilyen segítséget,tanácsot azok végül is megkapták?Lehet így segíteni valakinek??

(pusztán csak kíváncsi vagyok)


2010. máj. 26. 12:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Én kértem tanácsot egy nehéz helyzetre, kaptam is. Olyan válaszokat, amikből megtudtam, hogy jól látom. Sajnos helyzet azóta se oldódott meg, de én elégedett vagyok, hogy legalább "helyén van az eszem":)
2010. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Kaptam hasznos válaszokat.Igaz nem lelkibajjal kapcsolatos kérdést tettem fel
2010. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
én sem lelki bajosat, de vannak itt páran akik odatudják mondani a frankót és ez nagyon jól jött:)
2010. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
igen én feltettem egy konkrét kérdést és meg is kaptam a választ. Nálam jól működött. Meg is jutalmaztam a válaszolókat :-)
2010. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

Volt egy kérdés, amit igaz nem én tettem fel, de elkezdtem a témát illetően "beszélgetni" egy sráccal. Ráébredtem, hogy a szenvedésem az én hibám és hogy küzdenem kell ellene, nem pedig elmerülni benne.

Nagyon nagyon nagyon hasznos volt és tényleg igazi segítség:)

2010. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkodtam..

Én egyetlen egy nőnek segítettem mert ő tényleg nagy bajban volt..Mivel külföldön élek,így átéreztem,hogy milyen rossz lehetett neki,hogy becsapták,és egy magában áll egy idegen országban állás és pénz nélkül..Nem nagy segítséget tudtam adni,de befogadtam amíg talpra nem állt.Azóta is jó barátok vagyunk...Segítettünk munkát szerezni neki,és talpra állt,de mindig írogatunk egymásnak...

A kérdésedre a válsz.Szerintem kapnak segítséget,ha mást nem is de hasznos tanácsot biztos...

38/N

2010. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Bár maga a gyakorikerdesek oldal kicsit primitív,

Én kaptam olyan választ idegenektől melyek igenis segitettek! Azokat a tanácsokat betartva kaptam vissza például a barátnőm, ezen tanácsokra kerestem fel a pszichiátert, aki felírta a megfelelő kedély-gyászfeldolgozó képességet javító gyógyszereket...de elég sok más dologban is segítettek.

2010. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
ja , és azért szeretem még ezt az oldalt, mert sokszor, -ha nem is kapok tanácsot, vagy lesz.ják a véleményem- azért 1-2 válaszolón jót lehet mosolyogni , és már akkor nekem is jobb a kedvem ....:-)
2010. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Akkor kaptak segítséget mások..Ez jó,mert nekem azt mutatja,hogy mégis vannak jó emberek...

De sokszor meglep,hogy valaki segítséget kér,és a válaszok többsége nem segítségnyújtás,vagy hasznos információ hanem a kérdező bántása,piszkálása,mindennek lehordása..

Így ő valószínű.hogy még jobban elkeseredik...

2010. máj. 26. 12:20
 10/22 A kérdező kommentje:
De hányan segítenek?Mert itt is azt olvasom,hogy kaptak segítséget..A 38 éves nő írta csak,hogy segített..
2010. máj. 26. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!