Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Itt ténylegesen adtok segítség...

Itt ténylegesen adtok segítséget, tanácsot, ötletet, vagy csak kötekedni szerettek?

Figyelt kérdés

Persze,vannak kivételek,de 30 válaszból 5 volt értékelhető (szerintem ugyanaz a személy) 10 semleges és csak írt valamit.15 meg kötegszik.

Mik a tapasztalatok???


2011. szept. 22. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

3 év válaszadásai alapján:


-általánosságban feltett kérdésre csak általánosságban lehet válaszolni v. mégrosszabb : kérdéssel.

pl mit vegyek a gyerek születésnapjára.

- se nem- fiú lány, se kor nincs megadva aztán nem is jön be többet- erre nem lehet normálisan válaszolni ..


- aki azt se tudja mit akar igazán kérdezni annak se lehet normálisan válaszolni.


- ha csak megerősítést vár valaki talán még az a legjobb.


a vitákat utálom és a kötekedést meg a hergelést is.

2011. szept. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg aduk tanácsot, ha olyan akérdés, hogy lehet rá normálisan válaszolni, ez amirő beszélsz, valószínűleg nem olyan volt... épp most olvastam végig egyet, ahol az anyuka butaságot próbál csinálni, nagyon sokan győzködik arról, hogy nem kéne, de ő folyamatosan csak magyarázza a saját igazát, csak akkor nem értem, mit keres itt?
2011. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a válaszok 90%-a segítő.

Az viszont előfordul, hogy a kérdésben valami kiveri a biztosítékot a legtöbb embernél. (pl a 2éves gyerek egyedül fürdik,amíg a szülők csukott ajtó mögött szeretkeznek)

2011. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én ezt értem én is olvastam ilyesmit,de valószínű,ti azért vagytok itt,hogy segítsetek ahogy tőletek telik.

Én arra voltam kíváncsi,hogy azok az emberek akik csak azért ülnek a gép elé,hogy valamit csináljanak,mikor és mit írnak ide.

Íme nincsenek sehol.

;)

2011. szept. 22. 12:53
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel a kérdéssel te is csak kötekedsz.


a másik itt nem azért ülnek le az emberek és olvasnak, hogy szívjóságból segítsenek egymásnak. Arzét vannak itt, hogy beszélgessenek, fontosnak higgyék magukat.

Ki így ki úgy teszi... habitusa, tudása és aktuális lelkiállapotának megfelelően.

Kevés a ténylegesen segíteni akaró. Te sem vagy az.

2011. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeritem ha egy 30 válaszos kérdésnél 15 ember kötekedik, ott már a kérdéssel és/vagy a kérdezővel is komoly problémák vannak.
2011. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálok segíteni, de vannak olyanok, akik nem hagyják :)


És szeretek vitatkozni, hiszen a vita hajtja a világot. Nyilván nem az "igen-nem-de igen" típusúakra gondolok, hanem az értelmes vitákra.


Viszont az olyanok mellett nem tudok elmenni, hogy "kötegszik". Ha ez köteKedés, akkor bocs.

2011. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak hülye kérésnél láttam hülye válaszokat, többségében segítőkészek az emberek. A kötekedőket szinte egyből ki lehet szűrni.


Amúgy melyik kérdésen akadtál ki? Érdekelne!

2011. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kidobott egy 2010-es kérdést.

Nem néplázítást akartam csinálni,csak szimplán kíváncsi voltam. Bocsi

2011. szept. 22. 13:05
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azokra kattintok, hogy "válasz elküldése", amiknél úgy érzem, hasznos ötletet, tanácsot adhatok, vagy a saját példámat leírva okulhat belőle a kérdező. Bevallom, volt már olyan, hogy visszatérve elolvasva a többi válaszolót találtam olyan butaságot, amire muszáj volt reagálni, ilyenkor elnézést kértem a kérdezőtől.

Ha egy egy kérdésnél sok választ látsz, tény, nem mindig használható a válaszok többsége. Ez sokszor abból adódhat, hogy 2-3 személy nézeteltérését -sokszor a kérdés témájától rég távol kerülve- ott próbálja tisztázni.

2011. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!