Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öngyilkosság gondolata,...

Öngyilkosság gondolata, kérjek orvosi segítséget?

Figyelt kérdés

Sajnos a családommal soha nem volt meg az az igazi családi szeretet.

Próbáltam megfelelni nekik de semmiben sem vagyok nekik elég jó... Úgy alakult a nagymamámat én ápolom itthon, de még neki sem sikerül megfelelni. Ő és édesanyám csak a hibákat látja bennem ahogy a többiek is. Sajnos több betegség miatt is szteroidos gyógyszereket szedtem amitől meghíztam de próbálom a felesleget leadni ebben is csak kigúnyolnak... Pedig nagyon komolyan veszem. A bátyám nap mint nap a súlyommal és a kinézettemmel gúnyol, borzasztó rosszul esik. A nővéremnek pedig bármit csinálok én vagyok a rossz. Biztos én is hibás vagyok, de gyerekkorom óta csak azt kapom azoktól akiket szeretek, hogy kívűl belül gusztustalan ember vagyok...

Barátaim sincsennek teljesen magamba fordultam jó pár éve... Egyszer már megpróbáltam véget vetni az életemnek nem sikerült... Erről senki sem tud. Most is ezen gondolkozom. Szeretnék véget vetni mindennek, egszerűen csak megakarok hallni...

22L



2017. szept. 9. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább állj a saját lábadra, mert a családod tönkretesz.
2017. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
67%
Mindenképp fordulj orvoshoz, és keress valami hobbit ami érdekel és elvonja a figyelmed a családodról (sport, olvasás, filmnézés, nyelvtanulás), egy kutyát is szerezhetsz magadnak az mindig sokat segít. És neten is lehet, ám barátokat szerezni.
2017. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért akarsz még mindig megfelelni nekik. Hagyd ott az egész pereputtyot, kezdj új életet. Keress munkát, vegyél ki egy szobát valahol, és vissza se nézz. Élj!
2017. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megértem hogy nem érzed jól magad, de próbáld meg összekapni magad. Orvoshoz hiába mész maximum mond valamit elír gyógyszert és azt hiszed jobban leszel, pedig nem. Javaslom azt hogy tanuld meg leszarni mások véleményét, és amit a fejedbe veszel hogy leadod a felesleget akkor tedd is úgy. Sportolj ami alapból jót tesz a lelkednek is, sokkal jobban javítja a közérzetedet, fogsz is tőle és növekedni fog az önbizalmad. Találj egy hobbit ami leköt téged és kikapcsol és na a rossz dolgokon agyalj, hanem a megoldásokon, és tanulj meg kiállni magadért, állj a sarkadra és mondd ki a véleményed, küldd el őket a francba ha el akarnak nyomni, nem szabad hagynod magad. meg kell tanulnod megvédeni magadat mert senki nem fog ebben az életben megvédeni.
2017. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
igazuk van az előzőeknek, ne dobd el az életed miattuk. Nem érnek annyit, ha ezt csinálják veled. Azért is mutasd meg nekik, hogy nincs igazuk, de leginkább magad miatt!!! Elhiszem, hogy nehéz, de feladni még ettől is rosszabb. Szerintem az orvosi segítség jó ötlet, mert legalább valakinek elmondhatod, hogy mi bánt és ez is nagy megkönnyebbülés lesz. Aztán ha ez megvolt keress olyan dolgot, ami érdekel...nagy valószínűséggel itt megismerkedsz olyan emberekkel akik felfele visznek és nem lefele... :)
2017. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Orvos és költözés!
2017. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Költözz!
2017. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Úgy ápolod a nagymamádat, hogy nem tanulsz és nem dolgozol mellette? Van valami szakmád/végzettséged?
2017. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A háziorvos jó ötlet, ő küldhet TB alapon pszichológushoz v. pszichiáterhez. Fontos, hogy legyél vele őszinte.
2017. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze van végzettségem de a nagymamám ápolása mellett nem dolgozhatok. Előtte volt munkám.
2017. szept. 10. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!