Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el azt, hogy...

Hogyan mondjam el azt, hogy rossz jegyet kaptam?

Figyelt kérdés

Nálunk nem telefon elvevés van, vagy ilyesmi, hanem egyszerűen felemeli a hangját, és elkezdi, hogy a TV fontosabb volt, meg csak este 8-kor kezdted el a gyűjtőmunkát stb. Idén eddig 2 hármast is kaptam, és most jött a harmadik, és még egy jönni fog.

Nagyon félek. Ha azt mondom, hogy megyek kijavítani, akkor is csak megpróbál megalázni. Nagyon szeretem, meg minden, de ezeket a reakcióit nem értem. 7-es vagyok és még életemben nem kaptam egyest. Kérlek segítsetek.


13/L



2017. okt. 5. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
A hármas nem rossz jegy, és nem volt még olyan ember, aki KÉT hármas miatt nem került volna be gimibe. E-naplótok van?
2017. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
53%

Ilyenkor teljesen normális ha lerontasz pár jeggyel.

Ha nem érti meg, mutasd meg neki ezt a cikket:

[link]

2017. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezek a gyors válaszok! Nekem alapból Úgy tanítottak, hogy a négyes borzalmas jegy, és őket is így. Ezért nem értenék meg, de mindjárt megnézem a cikket is
2017. okt. 5. 16:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok... Egyébként simán lehet, hogy azért is rontasz, mert beléd van sulykolva, hogy csak ötöst szerezhetsz-> stresszelsz-> rontasz
2017. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez a leghülyébb hozzáállás egy szülőtől. Már hogy lenne a 4-es rossz jegy? Az 1-es meg a 2-es, na azok rossz jegyek. De a 4-es? Egyszerüen ne is foglalkozz vele.
2017. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy engem nem vertek, de egy lesujtó pillantás tőle simán ér számomra annyit.
2017. okt. 5. 17:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 Sajnálom, hogy ez történt, de ne hasonlítsd össze. Utálom, ha valaki így fogja fel a dolgokat. "ne hidd azt, hogy rossz neked, mert eltört a lábad, mert nekem rosszabb, hisz nincsenek is végtagjaim."

Nem mindenki ugyanaz. Van akinek kisebb problémák a legnagyobb problémáik, de attól még át lehetne érezni, hogy neki is rossz. Csak azért, mert te rosszabbul jártál nem azt jelenti, hogy neki nem eshet ez rosszul.

(a hangnem lehet bunkón megy át, de nem úgy szántam.)

2017. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valahogyan kell reagálnia, ha egyest kapsz meg, nem ver meg, nem büntet meg, nem kell félned, egy kis leszidás nem a világ vége.
2017. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
És igaza van? Tényleg fontosabb volt a TV és este 8-kor álltál nekia feladatnak?
2017. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#10 igazából nem tvztem, hanem a nagyszüleimnél voltam, és csak 8- kor értünk vissza.

Ezt csak ő fogta fel így. Amugy is. Azt önszántamból csináltam. Nem is volt kötelező

2017. okt. 5. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!