Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el azt, hogy...

Hogyan mondjam el azt, hogy két 1-essel kezdtem az évet?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak és elköltöztünk.Lehet,hogy ez viselt meg,de kémiából és matekból is kaptam egy-egy elégtelent (mindkettő számolás,ami nem az erősségem).Mit csináljak?Megígértem,hogy többet fogok tanulni,erre ez történik.

2017. szept. 26. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Javítsd ki és tanulj többet! :)
2017. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Aztán mondd el a szüleidnek is!
2017. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Ne csak ígérd hanem tanulj többet!

Kifogàst mindig lehet találni.

- Mert esett az eső, -mert menstruáltam,- mert elváltak a szüleim és padlón vagyok.....

Kifogás, kifogás......

2017. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Figyelj, a heti 75 óra tanulásba simán belefér egy 76. óra tanulás is, szóval szedd össze magad és ne hisztizz, ennyi dolgod van csak, hogy tanulj, mint egy droid.
2017. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Mond el nyugodtan, hogy becsúszott két egyes és tedd hozzá, hogy légyszives anyu, vagy apu adjatok pénzt, hogy korrepetálásra járhassak, mert a számolás nem az erősségem. Egyébként nem többet kell tanulni, hanem hatékonyan egy jó tanárral!
2017. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mered elmondani? Van, akit ezért szarrá vernének a szülei. Ha téged is, akkor értem, hogy miért nem mondod el, de ha nem, akkor bocs, de nem értem a problémádat.
2017. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kijavítod majd, néha becsúszhat, ennyi
2017. szept. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél erőt magadon és ess túl rajta, mond el anyukádéknak minél előbb, ne gyötörd magad ezen túl sokáig. Még csak év eleje van, simán kijavítod. :)
2017. szept. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj, két egyes még nem a világ vége. Én tanár vagyok, de még így is azt mondom, hogy a jegyek nem olyan fontosak, nem attól függ, hogy mennyire leszel sikeres az életben. Ne görcsölj rá, ami érdekel, azt tanuljad, ha meg valami végképp nem megy, abból végső esetben elég a kettes is. Senki nem lesz rossz ember attól, hogy rossz jegyeket kapott a suliban.
2017. szept. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne azzal töltsd az időt, hogy kitaláld, hogy is mondhatod el a szülőknek, sőt még időt töltesz azzal is, hogy különböző helyeken érdeklődsz, van-e valakinek valami jó ötlete?


Tanuld meg azt, amit nem tudtál akkor, és mondd el a szüleidnek, mi történt, és elmondhatod nekik azt is, hogy: de azóta már megtanultam és most már tudom!!!

2017. szept. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!