Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetedikes vagyok, járok egy...

Hetedikes vagyok, járok egy fiuval ő egy évvel idősebb. A nagypapám még nemtudja nagyon rossz természete van és félek hogy mit szolna hozzá nem olyan aki legyint az ügy felett. Rossz hogy járok ilyen korban? Mikor es hogyan mondjam el a papámnak?

Figyelt kérdés
Mellesleg teljesen normális a fiu nagyon jol tanul, tisztelettudo, tényleg illedelmes, anyukamnak mar bemutatkozott, en is bemutatkoztam az ő szuleinek, kirándulunk, sétálgatunk a Margit-szigeten, nem csinalunk semmi olyat amit nem kene (nem fekszunk le egymassal!!!sem semmi ilyesmi!!) olelgetjuk egymast es szajrapuszi, ez telleg nagyon korai? nyolcadikos leszek amugy csak meg nincs szeptember tehat meg nem mondom magam annak. A papam kiszamithatatlan termeszetu nemtudom hogy rabolintana e vagy kiborulna nagyon onfeju es szigoru elegge, nem varom hogy imadja csak hogy mar nagyon rossz ez igy tenyleg csak kirandulgatunk setalunk ez tenyleg nagyon korai lenne? neha atmennenk egymashoz filmezni max de amig jo ido van nem tartjuk ertelmet. jaj es majd a ballagasomra is eljonne ugye a csalad es a baratom is igaz meg nem most lesz a ballagas de mar alig egy ev es ott talalkoznanak amugy is es tartok tole hogy mit reagalna ra nem utne meg a papam vagy ilyesmi..csak hogy nem akarom hogy beszoljon neki es megbantsa mert kepes lenne. (most azert irtam ilyen sok mindent csak hogy valami elkepzeles legyen hogy milyen a helyzet)
2014. júl. 2. 17:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell az egész pereputtyodnak elmondani, elég ha a szüleid tudják.
2014. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
es ha megkerdezik hogy hol kirandultam? nem akarok hazudni, mellesleg nekem nem pereputtyom van hanem családom;) es szeretek hozzajuk oszinte lenni.
2014. júl. 2. 18:02
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd, ha még együtt vagytok amikor ballagsz,akkor előtte még bőven elmondhatod.
2014. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legboldogabb időszak életedben. Együttjárni, örülni egymásnak, a másik közelségének, a szavainak, nevetgélni együtt. Később, 8-10 év múlva mindig lesz valami aggódás benne, félelem,gyerek-nem gyerek- így meg úgy- percek boldogságát nagy iramban felváltják a gondok, gondterhelt kapcsolatok lesznek..

"mit reagalna ra nem utne meg a papam " Ne mondd el.


Ne mondd el senkinek - ez a kettőtök fényes szép titka.

2014. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez így egyáltalán nem korai. Lefeküdni az lenne.
2014. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nagyszüleid is nálatok laknak? ha igen,akkor előtte esetleg elmondod nekik ha átjön a srác, ha nem akkor meg várhatsz még ballagás még sok idő,lehet addig már együtt se lesztek a fiúval,de nem, ezt kívánom:) szerintem ezen ne aggódj én se mondtam el nekik ,sztem anyukám pletykálta el mamámnak:)
2014. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
csak nem ertem hogy miert mondja azt anyukam is hogy korai de o nem itelkezik mert szereti a fiut
2014. júl. 2. 18:29
 8/23 A kérdező kommentje:
nem laknak nálunk a nagyszuleim
2014. júl. 2. 18:30
 9/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a véleményeket, és a tanácsokat :)) azért ha van még tanács azt szivesen meghallgatom:)
2014. júl. 2. 18:32
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani a papádnak, hogy jársz valakivel. De hazudni sem kell. Ha szóba kerül, hogy kivel voltál, akkor elmondod, hogy egy barátoddal. Úgy sem éltek szexuális életet (remélem) tehát kb. olyan lehet, mint egy jó barát.
2014. júl. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!