Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a francba van kapacitása...

Hogy a francba van kapacitása a szülőknek 6 gyerek mellett youtubeozásra?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=eS-SGLy5mk8


Azért ez se csak annyi hogy felveszik, még össze kell vágni, utómunkák vannak, feltölteni stb stb... Ezek mellett mindenféle rendezvényekre, filmpremierekre járkálnak ahova meghívják őket stb.. A gyerekeket iskolába, szabadisős tevékenységekre járatni mindemellett. Még is hogy lehetséges ez 6 gyerekkel?


2017. okt. 15. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem ezt a csatornát, mióta működik?

Ha nemrég, akkor ekkora gyerekek már elfoglalják magukat, plusz a videó elkészítése közben is le vannak foglalva, de este lehet videót vágni, gondolom apuka is besegít, és másrészről is van segítségük. Meg lehet oldani, csak nem lehet könnyű.

2017. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
gondolom anyuci nem dolgozik.
2017. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom van bébiszitter, takarítónő, kertész, stb.

A csatorna éves reklámbevétele olyan $5M körül van és erre még rájöhet bármilyen szponzorált tartalom stb. Arról nem is beszélve, hogy 100B nézettsége van a csatornának.

2017. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Mi is hatan vagyunk tesók. Babysitter, kertész, takarító sose volt. Étel rendelés is max ötször, amióta az eszemet tudom. Szüleink csinálnak mindent és mi segítünk. Mindenre jut időnk, amire szeretnénk. Egy jól működő, szervezett nagycsalád ilyen. Szerintem hatékonyabb a nem nagycsaládnál. Mert mi rá vagyunk kényszerülve és megtanulunk tökéletesen együttműködni egymással.
2017. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
100 milliós nézettségű videókkal van tele a csatornájuk, ebből pedig sokmillió dolláros éves bevételük van, azaz ebből élnek, méghozzá elég jól.
2017. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Feltehetően nem kényeztetik el a gyerekeket, nekik is vannak feladataik, nem úgy, mint Magyarországon a többségnek. Az idősebbek vigyáznak a kisebbekre, segítenek a házimunkában, tanulásban stb.
2017. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebből élnek, ez ennek a nőnek nem hobbi. Nézd hány feliratkozója van. Simán megélnek mind a reklámbevételből. Szóval reggel eldobja a gyerekeket suliba és nem hagyományos munkahelyre megy, hanem haza öszevágni egy ilyen videót.


Ahogy nézem, vannak 11 milliós nézettségű videók is és minden nap felrak egyet. Úsznak a pénzben. Több ezer dollárt csinálnak videónként. Valószínűleg nem egyedül csinálják már, hanem vannak alkalmazottaik is, talán nem is ők kezelik a kamerát. Ez inkább reality show mint hagyományos videó blog.

2017. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak azért se kattintok rá.
2017. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem ezt a családot, szerintem csodálatosak!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Familyfunpack♥♥♥♥♥♥♥

2017. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!