Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok szemüveges...

Ha a párotok szemüveges akarna lenni, hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

A párom egy helyes férfi, tegnap felpróbálta az egyik haverjának a szemüvegét és mivel sokkal jobban látott benne a fejébe vette, hogy ő innentől szemüveges lesz!

Én is hordtam szemüveget és alig vártam hogy megszabaduljak tőle mert gyülölöm, eltakarta az arcomat és túlságosan komolyan és még talán esetlenke jó tanuló kislányosan is néztem ki benne! Nagy nehezen lehetett kontaktlencsém, a szemproblém miatt alig vártam, hogy megszabaduljak a szemüvegtől, tönkre tette kiskorom óta az életemet, egyszerűen fóbiám van tőle utálom!

Mondtam neki, hogy olyan helyes férfi, ne hordjon ilyet inkább vegyen kontaktlencsét, azt mondta ha nem tetszik nekem álljak arrébb ha szégyenlem őt, és jöjjek össze mással! De tényleg nem erről van szó egyszerűen nekem nem tetszene rajta...

Van sok ismerősöm aki hordja engem rajtuk nem zavar, de a páromon nem tetszene!


Lesznek emberek akik azt irják, hogy ne erőltessem rá az akaratom, leszögezem most, nem erőltettem rá semmit és nem is szóltam neki erről, hogy ne hordja!

Azok akik azzal a szöveggel jönnek, hogyha szeretem fogadjam el igy stb...üzenném hogy szeretem eltudom fogadni igyis de zavar! Kérek pár értelmes embert segitsen nekem, hogy adjam a tudatára, hogy a kedvemért ne hordjon ilyet! Ez azért mégis nagy változás!


2010. máj. 29. 14:29
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
82%

"mert gyülölöm, eltakarta az arcomat és túlságosan komolyan és még talán esetlenke jó tanuló kislányosan is néztem ki"


Nem a látás a fontos hanem hogy nézel ki?

2010. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
17%

igazad van, én is hányok a szemüvegemtől, a ffiakon tényleg ronda, de a nőknek jó áll. Ám ez kb. olyan, mintha te levágatnád tüsire a haja, mert neked most ez jönne be, hagynád a beleszólását?

20f

2010. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
91%

előszöör is menjen el szemészhez,nehogy magának vegyen egy akármilyet,mert azzal ronthat a szemén


ha pedig tényleg rossz a szeme akkor had hordja csak


(én meg mit meg rimánkodok páromnak,hogy hordja már azt a szemüveget,jópasi ő abban is...de nem,inkább fájlalja a szemét tovább,estére begyullad,de akkorsem veszi fel,pedig már a jogsijába is belekerült,h kell hordania..)

2010. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
81%
mekkora egy önző disznó vagy, ha kell neki szemüveg hordjon, persze neked fontosabb, hogy hogy néz ki, minthogy lát-e...
2010. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
94%

"de zavar! Kérek pár értelmes embert segitsen nekem, hogy adjam a tudatára, hogy a kedvemért ne hordjon ilyet!"


Mi az hogy a kedvedért? A látás nem kedvtelés kérdése. Ha ilyet kívánsz tőle én nem sok esélyt adok az együtlétre, de nem is sok értelme van.

2010. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
95%

irigylem a gondjaidat...

ha levágnák a fél karját egy baleset miatt, gondolom akkor sem tetszene és otthagynád...:-S szép

2010. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:

ma14:34

Az én párom se szerette a szemüvegemet is, mondta is mikor megyek már kontaktlencsét iratni! Meg is tettem!

A hajszinem is olyan ami neki tetszik, hisz csak neki akarok tetszeni mivel őt szeretem!

Ha én megteszem érte akkor vegye figyelembe nekem mi tetszik! Mert ez 2 oldalról működik! De lehet őt már nem is érdekli, mit gondolok róla és ez fáj!

2010. máj. 29. 14:37
 8/60 anonim ***** válasza:
71%

párodat küldd el szemészetre,orvos monda meg hogy kell e szemüveg..

te pedig menj a búsba,szánalmas,hisztis önző buta liba vagy

2010. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
90%

Ez csak puszta külsőség. Ha ilyenen fennakadsz, akkor mit fogsz tenni valóban komoly probléma esetén? Akkor, amikor ő homlokegyenest mást akar, mint te? Hm?


Én hagynám, hogy szemüveget viseljen. Engem is zavarna, ha egy általam preferált dolgot leszólna és le akarna beszélni róla.

2010. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
87%
Az én párom is nemrég volt szemüveget csináltatni magának.10 éve együtt élünk,de soha nem hordott szemüveget.De kiderült,hogy a látása az évek alatt valamennyit romlott,és ez okozta a rendszere fejfájást,fáradékonyságot nála.Így egy nap elment ,és csináltatott magának...Először furcsa volt abban látni,de én úgy voltam vele,hogy a szeme egészsége fontosabb mint az,hogy tetszik-e vagy sem..Párhónapja már szemüveges,de nem mindig hordja.Jobban mondva csak akkor hordja ha fáradt a szeme,ha olvass,ha a neten dolgozik,vagy ha úgy érzi kell a vezetéshez..A nap többi részében nem hordja a szemüveget...Lehet,hogy a te párodnál is hasonló okok vannak amiért szemüveget akar..Az is elképzelhető,hogy ő sem fogja éjjel-nappal hordani csak ha úgy érzi szüksége van rá..Ma már nem olyan ciki a szemüveg hordása SŐT! Annyira jó,és szép szemüvegek vannak,hogy néha sajnálom,hogy én nem tudok hordani...A párom is olyat választott ami kimondottan jól áll neki...
2010. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!