Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Voltatok már szemüveges...

Fiúk! Voltatok már szemüveges lánnyal? Esetleg néztetek már meg szemüveges lányt az utcán?

Figyelt kérdés
Én is szemüveges vagyok, de állítólag borzalmasan nézek ki nélküle...
2011. okt. 25. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Észre venni észre vettem már szemüveges lányt utcán, de nem azért néztem, mert hű de szexis. Voltam szemüveges lánnyal és nem zavart:) Nem gond a szemüveg.
2011. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van akinek jól áll, van akinek nem. Ha zavar, akkor válts kontaktlencsére. Persze ha szemüvegben jobban érzed magad/ jobban tetszel magadnak és másoknak, akkor nyilván ez a jobb megoldás :)
2011. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen, és nem zavart senkit se.

Igen néztem már meg, mert nekem a szemüvegesek az eseteim :D

2011. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó, ez most nagyon jól esett! :D
2011. okt. 26. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit :D
2011. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár én lány nő vagyok, de szerintem egy jól megválasztott kerettel iszonyú jól nézhet ki az ember! Nekem nincs nagy baj a szememmel, de szeretnék mielőbb elkerülni szemvizsgálatra, mert ha hiszed ha nem, én szeretnék szemüveget, mert stílusos és öltöztet! Komolyan:)
2011. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!