Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szemüveges vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemüveges vagyok és nagyon aggaszt hogy az esküvőmön szemüveget kell viselnem! Kiskorom óta az vagyok. Kontaklencsét semmiképp nem tudnék betenni. Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

S ah nem tennéd fel? Végül is úgysem látsz majd könnyektől:)

Hanyas?

2009. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miért aggaszt?

Én is szemüveges vagyok, a férjem is, rajtunk volt az esküvőn is, másképp nem is láttuk volna, hogy mit írunk alá.

2009. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le a fotózkodásnál. De szerintem legyen rólad egy-két szemüveges fotó is, mert mégicsak az vagy Te. Lehet, hogy később sajnálnád, ha nem készül rólad
2009. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Totál ezen kattogok én is. A párom is így szokott meg. Van kontaklencsém, de a legspécibb is kényelmetlen. Nem beszélve arról, hogy nagy az orrom, amit a szemüveg ellensúlyoz, de ha leveszem, akkor meg ott van a bazilika kilincse. Szerintem azért tanuld meg betenni. Én lehet a polgárin kontaklencsében leszek, de a lakodalomba felveszem az okulárét. Ha végig szemüvegben lennék, sztem nem látszódna úgy a gyönyörű sminkem.
2009. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

miért nem tudsz kontaktlencsét használni?

én is az esküvőre csináltattam, és szuper volt, össze se lehet hasonlítani....

2009. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kontaktológus tud adni neked egy pár olyan lencsét ami annyira bio hogy bírja a szervezeted, sőt be is tudják tenni neked ha egyedül nem megy, ha elmondod neki hogy csak esküvőhöz kell biztos szívesen segít. Amúgy én szemüveges vagyok, de gyűlölöm, mert azzal se látok tökéletesen, csak a lencsével. Szemüveg nélkül jobban néz ki a smink is majd az esküvőn. Ne utasítsd el a lencsét, legalább próbáld ki. :) És az nem zavar majd úgy mint a szemüveg.
2009. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem vesd le, mert nem igazán mutat jól egy szemüveges menyasszony. Én is gyerekkorom óta szemüveges vagyok, de szerintem a menyasszonyi ruhához egyszerűen nem illik.

Én az esküvőm előtt rávettem magam, és elmentek kontaktlencsét felíratni. Először én is aggódtam, de hidd el, egyáltalán nem nagy dolog, mondhatni pitiáner dolog betenni és kivenni is. Egy próbát megér, nem?

2009. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Figyeljetek! Manapság olyan baró szemüvegkeretek vannak, még szebb vele az ember, mint a nélkül. És lehet a ruha stílusához választani. Kérdés, hogy van-e annyi idő még. De a pénz minden problémát megold (ebben a vonatkozásban).
2009. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akár a menyasszony vagy, akár a vőlegény, szerintem nem gáz! Vannak egészen diszkrét, vékony, halvány keretek is, melyek esetében a szemüveg szinte csak az üvegből áll, alig látszik, ill. harmonikusan illeszkedik az ember arcához. És szemüveghez is nagyon szép sminkeket lehet készíteni, a kozmetikus biztosan ismeri ennek fortélyait - nem mindegy, hogy távollátó vagy rövidlátó vagy-e.
2009. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen kontaklencsét? Egyre nagyobb a választék. Vannak már egyszer használatosak is.
2009. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!