Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kapnak a gyerekeid gyerekn...

Mit kapnak a gyerekeid gyereknapra?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 00:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
ajándékotXD csokit, pénzt:D
2010. máj. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Hát én a gyerekeimről nem tudok nyilatkozni csak magmról :)

15 vagyok: én pénzt (elviekben csokit kapnék, de fogyizom T_T)

kisebb koromban játékokat+csokit kaptam :)

Tízévesn volt amikor anyummal egy hétig Bp-én voltm. Elvitt színházba, moziba, pizzázni, vidámparkba, vásárolni ilyesmi :)

Remélem segítettem :)

2010. máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kockásfülű nyuszi plüsst kapott (ma mentünk el együtt megvenni), mert ez volt a szíve vágya. (2 éves nagyfiú) Bár tulajdonképpen mostanában volt a névnapja is, és úgy volt, hogy összevont ajándékként kapja a csúszdáját gyereknapra, meg névnapra. Azonban ez a nyuszi már régóta téma volt, így végül megvettük neki... :)


A holnapi nap az övé, Apa is, én is csak vele foglalkozunk majd. Valószínűleg megnézünk egy fedett strandot is, mert imádja a vizet, igazi búvárkölök... :) Akkor a legboldogabb, ha egész nap ázhat, és valljuk be, mi is, így ezt az ajándékot az egész család élvezi majd. :)

2010. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Basszus, most lesz gyereknap? Na ezt elmondom anyuéknak, nevetünk egy jót :) 21/N
2010. máj. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Én semmit, úgyse tudják, mikor van. Anyám konferencián van, apám valami biznisszel van elfoglalva. Majd csendben ünnepelek.

16L

2010. máj. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Naha! ez az utolsó olyan szomorú volt. :(
2010. máj. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
ilyen is van ?? :O
2010. máj. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
nem kapnak két nagy pofont,örülhetnek!
2010. máj. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi elmegyünk a vidámparkba. 8 éves és még sosem volt, de az osztálytársai talán egy kivétellel már mind jártak ott, sokan nem is egyszer. Már tavaly is rágta érte a fülünket, de sajnos nagyon drága a belépő. De idén megvan és megyünk! Napok óta olyan izgatott, hogy aludni is alig tud :=) (az igazsághoz tartozik, hogy én sem voltam 16 éves korom óta és tegnap este óta hasmenésem van az idegességtől :=) )

40/N

2010. máj. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
én semmit nem szoktam anyukáméktól kapni, az egyik nagymamám szokott hozni csokit
2010. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!