Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önző lennék? Nem kaptam...

Önző lennék? Nem kaptam semmit gyereknapra. De a tesóm igen

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok,a tesóm meg 23. Tesómnak van egy egy éves babája is. Anya tegnap adott tesómnak 5000Ft-t gyereknapra, állítólag a picinek adta,h rá költse. De ma délelött jött át hozzánk tesóm és mutogatta az új szandiját. Kérdeztem h hogy volt rá pénze hisz elötte panaszkodott h nincs 10ftja sem. Mondta h lett. Én mondstam anyunak h sztem abból vette a cipőt amit ő adott.de ő csak annyit mondott h nem tudhatjuk. (Ja,mert anya tegnap adott neki 5000Ft-ot) A vicc az h pár órával késöbb ,ár jött át pénzért mert nincs pelenka a gyerekre. Én mondtam neki h mi van azzal a pénzel amit anya adott tegnap? erre azt mondta h abból mást vett. Mikor odavágtam h cipőt,akkor rám ordított h semmi közöm hozzá h mire költi a pénzét. Mikor anyának is szóltam h azért ez hogyis van akkor már ketten mondták h milyen önző és irigy testvér vagyok.

Rossul esik h én még egy vacak csokit sem kaptam,tesóm meg elvert 5000Ft-t és még a pelenkára is kapott külön pénzt


2010. máj. 31. 23:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
93%
Igazad van. De hát a szülők mindig mindent jobban tudnak ha belegebednek is. :(
2010. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
59%
Én inkább a 23 éves nővéreden akadtam ki. Még gyerek, a felfogása is nagyon gyerekes, nem kellett volna még szülnie. Nincs pénz pelenkára ,de szandált vett magának? Ráadásul 5.000-ért milyen gagyit lehet kapni már?
2010. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
86%

azt a pénzt nem a tesód kapta hanem a baba.. az már más dolog hogy a nővéred önző és elherdálta a babára szánt pénzt...

egyébként ha megnyugtat én soha életemben nem kaptam semmit gyereknapra, és nem is fogok már, mivel felnőttem...

2010. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

szép az a szandál! Nekem is tetszik :(

Olyan nem igazságos,h anyu mégcsak le se szidta h nem szandálra kellett volna költeni a pénzét

2010. máj. 31. 23:43
 5/62 A kérdező kommentje:

igen,tudom ha baba kapta,de akkor se tartom igazságosnak én vagyok letolva mikor megmondom h azt a pénzt tesóm eltapsolta,aztán meg jön sírni h nincs ez meg az...

Ráadásul olyan önelégülten mutogatta a szandiját

2010. máj. 31. 23:46
 6/62 anonim ***** válasza:
44%
A tesód elég fiatalon szült, vagyis nem lehet valami magas a gyed, amit kap (az függ az előtte kapott fizutól, ilyen idősen viszont kétlem, hogy már jól fizető állásban lett volna), anyukád szerintem így próbál meg segíteni neki. Ne sajnáld! Örülj, hogy olyan anyukátok van, akire akkor is számíthatsz majd, ha már külön élsz!
2010. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
28%
Az még jobb ha a baba kapta. Hiszen ő nem is anyád gyereke, vegyen neki a saját anyja gyereknapi ajándékot!
2010. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
84%
23:48 és amíg a gyerek vele él addig nem kell megbecsülni?
2010. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
73%

"Hiszen ő nem is anyád gyereke, vegyen neki a saját anyja gyereknapi ajándékot!"


Hallottad már valaha azt a szót, hogy "nagymama"? Nem egy idegen kölyökre szórja a pénzt!

2010. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
92%
Anyukád tudja nagyon jól,mi a helyzet,csak behunyja a szemét,és nem akarja észre venni.Sajnos meg kell várnod míg felnősz,és akkor megpróbálhatsz okosabban,és érettebb életszemlélettel élni,mint a nővéred.A kérdésedből is látszik,hogy már most felelősség teljesebb vagy,mint ő!Nézd a jó oldalát:legalább látod,hogy milyen hibákat nem szabad elkövetned sem szülőként,sem anyaként.S amikor majd lesz önálló kereseted,pénzed,Te is bánj úgy velük,ahogyan ők bántak Veled.Gonoszan hangzik,de így fair.
2010. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!