Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is van olyan rokonotok,...

Nektek is van olyan rokonotok, aki ilyenekkel fenyegeti a családtagjait, hogy bezáratja a szociba/diliházba?

Figyelt kérdés
Az ilyenek el is hiszik, hogy létezik ilyen. Mert hogy régen is volt olyan, hogy valakit elvitettek, bolondnak nyilvánítottak stb. Meg majd bemegy az önkormányzatra, elveszi a házat stb. Aztán még én nekem kell mondanom, hogy ilyen nem létezik. Engem is fenyeget, mert kitört véletlen az ablak...
2017. okt. 26. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Csak pont őket kéne.
2017. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát éppen ez az...

Épeszű ember ilyet nem csinál, nem mond. Azt hiszi, hogy ő az atyaúristen.

2017. okt. 26. 20:54
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Próbálj beszélni vele, hogy ez nem vicces, ha annak szánja.
2017. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Mi az hogy véletlen kitört az ablak?
2017. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Megmaradt a lényeg látom.

Nagyon régi, 100 éves ablakok. Nehezen nyílt ki, ezért erőből kellett cibálni. Aztán ahogyan nyitottam ki, a füle megütötte az előtre levőt (dupla ablakos és az megrepedt). 5.000 Ft volt megcsináltatni.

Nem viccel. Végtelenül komolyan gondolja. El is hiszi, hogy ezért valakit bezárnak.

Anyának is mondja mindig, hogy kihívom rád az önkormányzatot, megnézik, hogy nem dolgozol, lusta vagy aztán elvisznek stb. Meg majd megmondja, hogy bolond vagy... stb.

Anya tesója. Közös a ház, mert örökölték. Aztán van itt szobája és néha idejön a földesúrt játszani. El is hiszi, hogy ő csak úgy bolondnak nyilvánitatt valakit, mert ilyen kedve van. De mikor úgy megcsapta anyát, hogy felrepedt a szája, akkor mégis ki a bolond??? Engem is vert már meg, kikészít mindenkit.

2017. okt. 26. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért nem külditek el melegebb éghajlatra? A leírtakból úgy tűnik, hogy hagyjátok, hogy játssza a nagyfőnököt.
2017. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nekem jönne, ha beszólnék.

Hát anya úgy van vele, hogy jól van, húzzon el innen. Fel se veszi a hülyeségeit. Általában fél órás egy ilyen látogatás, de begurul mindenen ez nincs megcsinálva itt, wz is puszta az is, nem is emberek vagyunk...

Már gondoltam a zárcserére, de azt még se lehetne. Bár neki meg mindent szabad.

Távoltartási végzést kellett volna kérni. Bár az is macerás. Annyi pénzünk nincs, hogy kivásároljuk, de már mondtam anyànak, hogyha kell vegyünk fel hitelt, én is elmegyek dolgozni, de ezt nem bírom.

2017. okt. 26. 21:49
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem indítotok közös tulajdon megszüntetése iránti pert?

Egy életre megszabadulnátok tőle!

[link]

2017. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy olyan nem létezik, hogy téged a saját akaratod ellenére vigyenek pszichiátriára. Bele kell egyezni.
2017. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#9 aha :DD jót nevettem.
2017. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!