Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korotokban lett...

Hány éves korotokban lett lakásotok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után kezdtetek el félrerakni lakásra? Hány évesek voltatok? Mennyi ideje voltatok együtt? Köszi!
2010. máj. 30. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Férjem szülőházában élünk, ő egyedül lakott itt már évek óta (anyuja férjével a városban, bátyja külföldön, mamának külön lakása van)

Ha ez nem lenne, soha nem lenne saját lakásunk, épp nem halunk éhen...

2010. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16 voltam a férjem 22 amikor megismerkedtünk, 19 éves voltam, amikor megvettük a házunkat hitelre, most 23 vagyok, és még mindig fizetjük a hitelt, de jobb így mintha albérletre költenénk, mert ez a mienk.

2010. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10%
Off utolsónak: nem a tied, hanem a banké, és azé is marad, amíg az utolsó törlesztőt be nem fizeted. Én 25 évesen vettem egy három szobás családi házat, saját tőke, + minimális hitel.
2010. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!