Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is butasag utazasr...

Szerintetek is butasag utazasra kolteni a penzt?

Figyelt kérdés

unnepek alkalmabol osszejott a csalad es emlitettem merre jartam az utobbi hetekben

szuleim teljesen kiakadtak, hogy mennyire sok penzt "elverek" utazasra ahelyett, hogy inkabb neznem otthon a discovery csatornat ami ingyen van


nincs autom, nem veszek draga ruhakat, nem jarok szorakozni, nem cigizem

2-3 hetente jarok kulfoldre alkalmankent 200-300 euro ertekben


2017. nov. 1. 08:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Felnőtt vagy, nem? Akkor úgy csinálsz, ahogy akarsz. Ne vedd magadra, ki mit szokott meg. Mellesleg az a véleményem, hogy nincs igazuk, ha valamire van értelme költeni, az pont az utazás.
2017. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Ha ez nem veszélyezteti a megélhetésedet, akkor senkinek semmi köze hozzá. Más meg alkoholra, cigire költi...

Én is szívesen utaznék többet, de nekem nem telik rá, csak max. évente, kétévente, és akkor is az olcsóbb utakat nézem.

2017. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Számomra az utazás az egyik olyan dolog, amire a legérdemesebb költeni. Én például azokat nem értem, akik gyakran cserélgetik a kütyüiket, havonta vásárolnak ruhát és sokat költenek tárgykra, ahelyett, hogy élményekre költenének.. mások vagyunk más prioritásokkal, nem tudsz mindenkinek megfelelni, ezért ne is akarj, élj úgy, ahogy jónak látod (amíg ezzel nem bántasz mást), a többiek véleményére pedig tegyél magasról :)
2017. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Utazni az egyik legjobb dolog.

Bár én a 2-3 hetes minikiruccanások helyett összegűjtemném a pénzt és nagyobb útra mennék.

2017. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem pont fordítva: az egyik legértelmesebb dolog, amire a pénz el lehet költeni, az az utazás.
2017. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek az előttem szólókkal, a legjobb dolog ha a pénzed felejthetetlen élményekre költöd, tárgyak helyett. Egyesek minden évben megveszik a legújabb okostelót 1000euró értékben, na az butaság.
2017. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is pont ez az egyik legértelmesebb módja a felesleges pénz elköltésének. Tehát a számlák befizetése és bevásárlás után miért ne utazhatna valaki ? Inkább mint buliban verje el piára. A TV-t nézni meg pláne nem értelmesebb, mint utazni. Végre egy normális ember, aki nem cigire és egyéb hülyeségekre szórja a pénzét.
2017. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

Én is csak ismételni tudom az összes válaszolót, szerintem is az egyik legjobb dolog az utazás. Inkább spórolok minden máson, de a felejthetetlen élményen nem!


Aki cigire, piára, ruhára(szekrénybe be se fér), tárgyra (új plazma tv minden karácsonyra) na az az ostobaság, és a pazarlás. Az meg hogy inkább bámuld a TV-t... Na ilyet se hallottam még.

2017. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

Én is költeném utazgatásra ha tehetném, ez nagy élmény az ember életében.

Nincs igaza a családodnak, mert elvégre nem cigire, alkoholra, drogra költöd el a pénzed, meg egyéb felesleges dolgokra. Egy utazás elég értékes tud lenni, az is szórakozás, kikapcsolódás az ember életében és egy oylan élmény amit nem felejtesz el. Én is eljárnék külföldre hozzád hasonlóan, ha lenne rá pénzem és időm.

2017. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

azzal ervelnek azt mondtak hogy vegyek inkabb egy dizel tipusu autot

es belfoldon menjek vele ide oda ha mar annyira utazni vagyom

ez se rossz bar befold megiscsak mas mint kulfold


es szerintem, de ezt nem tudom, egy auto fenntartasa koltsegesebb, mint amit most csinalok

2017. nov. 1. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!