Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás határán vagyunk a...

Válás határán vagyunk a férjemmel, de elvárná, hogy odaadjam egy hosszabb utazásra az autómat neki és a barátjának, amit a barátja vezetne?

Figyelt kérdés

Épp elveszítette az állását a férjem, akivel hajszál választ el a válástól nagyon sok ok miatt.

Most lelkileg zsarol, hogy elveszítik a pályázatot, ha nem tudnak vidékre lemenni az autómmal, mert nincs más megoldás, csak az én autóm.

Mondtam, hogy béreljenek. Arra nincs pénz.......

Nem akarom odaadni egy olyan embernek, aki azért kedves napok óta velem, hogy odaadjam, előtte folyamatosan aláz, semmibe néz, félrejár, nem törődik velem.

Most zsarol, hogy miattam nem lesz meg a pályázat.

Ti mit tennétek a helyemben?

Ezzel a barátjával röhögnek rajtam jókat hónapok óta, sőt ez az ember mondta, hogy váljon már el tőlem a férjem. 3 pici gyerekünk van, 5 év alattiak.


2013. aug. 19. 22:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:

Engem teljesen ledöbbent a pofátlan kérése, őt pedig, hogy nem akarom odaadni és igenis oda fogom neki adni, mert a férjem és így az ő autója is.......

Egy hónapja az aranyamat és a jegygyűrűnket is zaciba csapta, szó nélkül. Csak a hűlt helyét találtam.

2013. aug. 19. 22:21
 2/62 anonim ***** válasza:
88%
Ne add neki oda. Kérjen kölcsön valakitől a haverja.
2013. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
Máv és Volán.:)
2013. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
91%
Sürgősen fordulj ügyvédhez, mert ki fog forgatni mindenből. Sőt, add be a vagyon megosztást is, mert a fordítottja is igaz: a vállalkozás fele a tied, ha a házasságotok alatt hozta létre. Akkor is az, ha az ő nevén van. Mocskos tróger lehet a haverja, ha aláás egy családot, ahol 3 pici gyerek van.
2013. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%

Kérjen a kur.váitól már elnézést....

Szerintem is vigyázz nagyon vele!

2013. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
95%

A válási papírok be vannak már adva? Kinek a nevén van a kocsi?

Én odaadnám, majd bejelenteném, hogy ellopták a kocsidat :D

(Már ha a te neveden van)

2013. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
9%
Attól, hogy elváltok a gyereked apja, és ha elbukik egy megrendelést az a te "veszteséged"
2013. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

A férjem még vezetni sem tud, a haverja vezetne, akinek nincs autója, de az év üzletét akarják 200km-re megkötni. És miattam veszítik el, ha keresztbe teszek nekik. Már most engem okol.

Épp most veszítette el a munkáját, az önéletrajzát is én írtam meg neki, még egy normálisra sem volt képes, hogy megírjon.

Folyton azzal jön, hogy nekem nincs barátom, senkim, mert itt ragadtam a 3 gyerekkel a gyedben. Neki mennyi haverja van, állítja. Akkor hol vannak most? Van a férjemnek nagymamája és apukája is, ahol van autó és a 300 fb ismerőse, akivel dicsekszik, kérjen tőlük autót.

És most én vagyok a legszemetebb és igenis oda kell adnom az autót.

Mivan, ha ellopja, elviszi egyik reggelre virradóan??????

2013. aug. 19. 22:31
 9/62 A kérdező kommentje:

Nem megrendelés, hanem pályázat, ESETLEG lehet belőle valami, talán jövőre......

Én nevemen van az autó. Aminek a fékjét cserélni kellene, de mivel nem hoz haza pénzt, így azt sem tudtam megcsináltatni.

2 hónapja vettem.

2013. aug. 19. 22:33
 10/62 anonim ***** válasza:
23%

Hátha 2 hónapja vetted akkor az jogilag annyira az övé mint a tiéd teljesen lényegtelen kinek a nevén van, házassági vagyonközösség eredménye így közös.

Akkor ne ad óda, szép kis válásotok lesz.

2013. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!