Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a legjobb barátnőmnek ballagásra?

Figyelt kérdés
Nem élünk egy országban, nagyon nehezen tudunk találkozni. Most sikerül hozzá elmennem a ballagás utáni napon, mert a ballagásra nem tudtuk megoldani az utat!:S szeretném valamivel meglepni, azon kivűl hogy elmegyek hozzá.. szerintetek minek örülne? ti minek örülnétek?
2010. máj. 30. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

szia. az én bnőm az ország másik felében él, igy nem találkozunk túl gyakran. amikor először láttam évek után csak csokit és hasonlóakat vettem neki, aztán karácsonyra - igaz ez nem ugyanaz a ballagással, de szerintem hasonlóan fontos - barátságnyakláncot vettem neki, és nagyon tetszett neki is, és nekem is.:D

én örülnék egy ilyen ajándéknak.:D persze csak ha annyira szoros a barátságotok.

vagy esetleg - nagyon szeretek olvasni - ezért könyveknek is örülök.

Vagy sminkcuccoknak.:D esetleg kérdezd meg a szüleit, hogy kért e valamit mostanában.:D

remélem segitettem.:D

2010. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!:)

Én is gondoltam erre a barátság nyakláncra, vagy pedig még arra hogy veszek neki egy nagy plüss macit!:)

nem tudom hogy a barátság nyakláncnak mennyire örülne, mert nem igazán szereti az ékszereket! de ennek lehet örülne meg hordaná nem tudom!:)meg ezt nem tudom hol lehetne megvenni? ékszerésznél?

a macira azért gondoltam, mert egyszer egy szülinapra egy itteni barátnőmnek egy plüssöt vettem, és megmutattam neki, megkérdeztem h neki tetszik e! ő meg mondta hogy jaj ő annyira szereti a plüssöket!:)

nah majd meglátom még! köszönöm a segitséged!

2010. máj. 30. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Tömj meg egy átlátszó üres borosüveget 500-asokkal és dugj bele dugót.
2010. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok. én mindenképpen hordanám, ha a bnőmtől kaptam volna.:D:D

egyébként ékszerésznél, ajándékboltokban, esetleg - legalábbis nálunk - kínaiban is vannak, sőt kulcstartók is, ha nagyon nem ékszerbarát.:D

2010. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

értem. köszi!


hát ha volna annyi pénzem megtömném!xD

2010. máj. 30. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy szép sál,vagy egy ezüst bokalánc, szerintem szép ajándék lenne.
2010. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!