Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak apukámnak Karácsonyra?

Mit adjak apukámnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem apukámat, mert jobb apát nem is kívánhatnék és nagyon sokat is tett értem. Szeretnék neki örömet szerezni, mert megérdemli. Mindenki másnak már megvan mit fogok adni.

Apukám gyógyszerész. Érdekli a matek, kémia, informatika, de másról is szívesen olvas pl. töri, klasszikus irodalom, sci - fi. Szabadidejében nemcsak olvasni szeret, hanem sportolni, hobbi zenészkedni, kirándulni is. Fiatalabb korában játszott konzolon vagy gépen, de most is szakít rá időt velem játszani. Szerintem még mindig élvezi. Fényképezni is szeret, mint legtöbb honfitársa. Apukám japán :) Kertesházban lakunk, de kertészkedni annyira nem szeret. Főzni viszont annál inkább. Szakácsként is dolgozott egyetem előtt. Apu imádja az aranyos kicsi fajta kutyákat is, bár élő állatot nem illik adni ajándékba. Főleg azért nem akarok kutyát adni neki, mert nemrég halt meg apu kutyája. A plüssöket viszont szereti férfi létére. Végülis ő japán a plüss meg kawaii. Szülinapjára könyvet és plüst vettem, ezért Karácsonyra már mást szeretnék adni neki.


2017. nov. 9. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Kedves Kérdező, ha neked, aki ismered apukádat ez probléma, akkor mi hogy tudnánk segíteni, ismeretlenül?
2017. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
hát, ha nagy örömet akarsz neki szerezni akkor: rosszlanyok.hu
2017. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha van konzolod vagy pc-d akkor vegyél egy videójátékot amit ketten is tudtok játszani.😀
2017. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!