Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen megoldást találnátok...

Ti milyen megoldást találnátok ilyen helyzetben a szüleiteknek?

Figyelt kérdés

Decemberben lejár a bérleti szerződésük és a tulaj múlt héten jelentette ki, hogy nem fogja meghosszabbítani. Szeretné az egész házat lebontani és egy korszerűbb épületet felhúzni rá, ráadásul elege van a szüleimből (gyakori késés az albérletdíj kifizetésénél, állandó kupleráj és kosz, mikor odaköltöztek csak 1 kutya volt, most meg 4, aminél a szomszédok panaszkodnak, hogy állandóan ugatnak stb.), szóval én megértem a tulajt is.

De: hova költözzenek? 70 ezer + rezsiért nem fognak Budapesten kertes házat találni valószínűleg, gyerekkel (10 éves) és 4 kutyával, vidékre nem hajlandóak költözni, se ingázni. Én egy félszobát bérlek szintén Budapesten, oda értelemszerűen nem jöhetnek, egyetem mellett éppen csak annyit keresek, hogy hónap végén ne haljak éhen, ráadásul nem problémamentes a kapcsolatunk se.

Ebben az esetben ti milyen megoldásokat találnátok ki? Tesómmal (aki idősebb nálam, szintén egyetemista) ezen ötletelünk, de semmi tippünk nincs.


2017. nov. 12. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nektek kell megoldani.

A szüleitek felnőtt emberek. Oldják meg. Nincs ebben semmi különös, csak fogják fel, hogy ha nincs sok pénzük, akkor ne legyenek irreális elvárásaik, mint kertes ház, Pesten, ingázásra való nem hajlandóság, stb.

2017. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne fájjon rajta a fejed! Szüleid felnőtt emberek, oldják meg.
2017. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Kezdetnek ne tartsanak egy kutyát se, ha egy albérletet nem tudnak fenntartani. 4 kutya z iszonyat sok pénz, valahol azt gyanítom, túl sok orvosi ellátást nem kaphatnak, szintén a kevés pénz miatt.

Amúgy meg internet -> Budapest albérlet

Bár ennyi pénzért talán egy egy szobakonyhás garzonra futja ki kb. Esetleg a külső kerületekben lenne még érdemes nézelődni.

2017. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

És ez miben érint titeket? Felnőtt emberek, oldják meg.


Az meg, hogy nem akarnak agglomerációba költözni, holott TEHETNÉK, az ő dolguk. Nem ilyenkor kell válogatni.

2017. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nektek kéne bármit is kitalálni? Felnőtt emberek, majd megoldják.
2017. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem neked kell megoldani. Ha mindenképpen segíteni szeretnél akkor ülj le velük egy pár órára a gép elé és bujjátok a netet kiadó lakásokért.
2017. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hajlandóak vidékre költözni? Szerintem meg nincsenek abban a helyzetben, hogy ők dirigáljanak. Majd lejjebb mennek az igények mikor sürgeti őket a határidő a kiköltözéssel.
2017. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek, nekik kell megoldani. Max a költözésben-pakolásban tudsz segíteni.
2017. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Segíts jó gazdikat keresni a kutyáknak, ők nem tehetnek semmiről! A szüleid meg felnőtt emberek...
2017. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oldják meg ők, az ő dolguk és felelősségük.
2017. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!