Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy szórakozóhe...

Mit tennél, ha egy szórakozóhelyen egy másik nő pofátlanul bámulná a párodat, miközben te mellette ülsz?

Figyelt kérdés
úgy,hogy a párod nem akarna tőle semmit,de téged mégis idegesítene.érdekelne, hogy ki mit csinálna ilyen helyzetben? odamész te és rendbe rakod vagy nagyobb a büszkeséged annál, hogy lealacsonyodj?
2010. máj. 31. 15:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
77%
semmit. mindenki azt néz, akit akar.
2010. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A párom nagyon helyes, ezért gyakran megnézik. Én általában megmosolygom. Persze van olyan ami már idegesítő és feltűnő nézés, ami játszik az ember türelmével. Ekkor szoktam nézni a leányzót hosszasan.
2010. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%
Ráhagynám. Ha a párom nem reagál rá, akkor nem foglalkoznék vele. Egyszer történt ilyen velem is. Na akkor megsúgtam a páromnak, hogy nagyon bámulja a csaj. Ekkor úgy tettünk, mintha a lányon nevetnénk. Ránéztünk, összesúgtunk, nevettünk. Két perc múlva eltűnt a csaj.
2010. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
75%

Magasról leszrnám!

Van szeme bámuljon..



Én vagyok a jobb mert velem van a párom, ő meg csak sóvároghat..

2010. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
Rámosolygok, és megcsókolom a páromat. És jelzek neki (páromnak) hogy öleljen át, hogy a nő vegye a lapot.
2010. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
semmiképp nem mennék oda. Égő lenne, ha közölné a csaj, hogy esze ágában sem volt nézni a pasidat. Viszont puszilgatnám, néha megcsókolnám a barátomat, észrevétlenül ráhúznám a kezét a fenekemre, stb. Hadd lássa a csaj, hogy a Te pasid téged szeret.
2010. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
94%
dehogy rakom rendbe ne viccelj, az elég méltóságon aluli. Bámulja, egészségére.Szerintem valahol magát égeti vele.
2010. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
74%
hát... gyilkos pillantásokat vetnék a csajra, és közben fizikai kontakussal jelezném hogy a fiú az enyém(puszi ölelés), aztán pedig nem figyelnék oda a csajra többet... abarátom úgyis engem szeret, talán még utána picit büszke is lennék h ilyen jó pasim van:P
2010. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy büszke vagyok a páromra, örülök, hogy másnak is tetszik, semmit. Nézni mindenki azt néz akit akar. Azon kívül nem engem néz, hanem a páromat, tehát ha majd őt zavarja, akkor csinál valamit.
2010. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
76%
megcsókolnám, átölelném a párom, hogy a csaj lássa mi a helyzet
2010. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!