Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy szórakozóhe...

Mit tennél, ha egy szórakozóhelyen egy másik nő pofátlanul bámulná a párodat, miközben te mellette ülsz?

Figyelt kérdés
úgy,hogy a párod nem akarna tőle semmit,de téged mégis idegesítene.érdekelne, hogy ki mit csinálna ilyen helyzetben? odamész te és rendbe rakod vagy nagyobb a büszkeséged annál, hogy lealacsonyodj?
2010. máj. 31. 15:47
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
Látványosan megcsókolnám a párom, és villantanék egy győztes mosolyt. Amúgy letörném a csaj fejét. Mit néz?! Nem ingyen van!
2010. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
19%
fú hát nálunk pont fordítva szokott lenni, engem bámulnak ha kézen fogva sétálunk, ha babakocsit tolom akkor is. engem rettenetesen zavarna, ha valaki nyíltan bámulná a páromat, miközben én ott ülök mellette. oda menni semmiképp nem mennék oda, hiszen azzal csak magamat járatnám le, ráadásul egyértelműen azt a benyomást kelteném, hogy az illető nekem konkurencia. én csak szimplán vetnék egy hihetetlenül fitymáló, lenéző pillantást, hogy "nehogy már azt hidd esélyed van velem szemben", aztán többet direkt nem néznék oda éreztetve, hogy ennyire semmibe veszem. jó, mondjuk ehhez az én sajátos nézésem kell, aivel állítólag ölni lehetne. legalábbis már számtalanszor megkaptam... :)
2010. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
27%

dejó nektek...velem nem egyszer volt már olyan h először csak nézte,tette vette magát neki meg vigyorgott rá,pl diszkóban aztán rá is nyomult,ha kimentem budira v fogtam a kezét is. hihetetlen. aztán lekoptattuk h vgyen visza a véréből,hiába rázza a p.csáját ugy se kell! Mondta a párom.erre a csaj behivta a PASJÁT aki ott volt és nekiment a páromnak.utólag kiderült h összevissza hazudozott h a párom őt megütötte,qrva a.nyázott neki meg ienek és ezért támadta meg...unndorító kis qrvák vannak ma h ennyire viszkessen némelyiknek az a t.etves pi.csája... nahát ennyit a nemfoglalkozom vele,v tudtára adom és csókolgatom a páromat megoldásokról... SAJNOS.. jah és nem 1szer történt ilyen h utána elengedtem párom kezét pl karaokezni voltunk,ő énkelt én meg ültem és lerohanta a kis qrva.. már smárolta vna le meg nyomta oda magát...azt elhajtotta a f.enébe :D a csaj meg toporzékolt és mutogatott neki a középső ujjával. ezt ennyivel megúsztuk. amúgy nem egy lányok kedvence bababőrű,kigyurt szolis majom a párom..csak emporio armani felső,v pl eredeti puma cipő v emporio öv szal márkás cuccai vannak...ennyit érnek a kis mai qrvák. v lehet rám féltékenyek? én járok kondizni,meg mértékkel szoliba. erdeti barna hosszú hajam vanNem vagyok egos,régen modellkedtem,de abbahagytam mert túl erkölcsös vagyok hozzá..gondolom mindenki tudja mit kéne tennie kivel h vmire vigye is ebbe a szakmába..undoritó),ők is megtehetnék h adnak magukra..menjenek edzeni és akkor nm kell ezt csinálni...egész egyszereűn nem tom hova tenni..

21L

2010. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
24%
De jó, hogy én nem járok diszkóba...
2010. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
35%
azt viszont én egyáltalán nem értem, hogy miért lettek lepontozva azok, akik odabújnának a párjukhoz vagy megcsókolnák vagy valami jelezvén, hogy foglalt. ha az lenne, hogy "odamennék és letépném a csaj fejét" érteném, de így... néha komolyan mondom nem értem az embereket.
2010. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
66%
Én nem pontoztam le senkit, sőt mindenkit fel szoktam pontozni többnyire. Én is le lettem pontozva, pedig én más véleményt írtam. Ez van.
2010. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
Azért megnéznék itt pár embert, ha úgy nyomulnának a párjukra, mint a 10.57-es írta, akkor is lesz...nák-e???? Nem olyanok vagyunk mi emberek..... Működik azért az az ego....
2010. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Az ego működik,de méltóság is van a világon,és ha a párom nem foglalkozik a hölggyel,akkor nem értem,nekem miért kellene tajtékoznom a dühtől.Ha szeret a párom,úgyis elküldi a sunyiba,vagy érzékelteti Velemi apálya.Innentől kezdve csinálhatok én bármit,maximum nevetségessé válok.Az ilyesmit akkor kell lerendezni,amikor elmérgesedik vagy eldurvul a helyzet,és akkor sem nekem,hanem a páromnak,végül is ő a legfőbb érintett.Ha pedig bámulják,akkor mégsem nyomhatom kis senki szemét.jelentekkel nem fogom megoldani a problémát.Ami mellesleg csak akkor probléma,ha a párom vevő a másik nő közeledésére.Akkor meg aztán fejre is állhatok,akkor is tetszeni fog neki a csaj.Függetlenül attól,cirkuszolok-e,vagy sem.
2010. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként teljesen igazad van utolsó, valóban így a HELYES viselkedni, én csak azért írtam, hogy kíváncsi lennék rá, mert általában az emberek sok mindent mondanak, viszont ha belekerülnek a szituba, akkor azért nem teljesen úgy viselkednek...... Valószínűleg én sem tudnám megtenni, hogy csak úgy tudomást se vegyek róla vagy csak magamban fortyogjak, valószínűleg kapna a hölgyike pár "ölni tudnék" pillantást. Függetlenül attól, hogy igazat adok a véleményednek..... No én erről beszéltem. :)
2010. jún. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!