Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha valaki 32 évesen...

Gáz, ha valaki 32 évesen titkolja hogy meleg a saját anyja előtt?

Figyelt kérdés
Pedig az az asszony nem homofób. Még csak nem is proli

2017. nov. 13. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem gáz, ha nem akarja az illető elmondani, akkor nem fogja. Nem tartozik a szüleire feltétlenül.

Azzal egyet értek, hogy már valószínűleg tudja, ha nem is azért, amiket a második válaszoló felsorolt, de egy anya megérzi az ilyet általában.

2017. nov. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

#1-#2


Az a kínos, hogy homofób vagy és hogy fogalmad sincs a melegekről...



Ez mindenkinek a saját döntése. Nem kínos, tudom jól, hogy az édesanyánknak coming outolni a legnehezebb.

2017. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
gaz, en is titkolnam
2017. nov. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem az a gáz, hogy nem vagy olyan viszonyban anyukáddal, hogy mindent meg tudj beszélni vele.


Nem gyanús neki, hogy nincs még menye? És még jelölt sincs? Hogy Sosem volt barátnőd?

Ti nem beszélgettek?

2017. nov. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy rólam van szó. Az egyik barátom meleg, ismerem az anyját, sokszor szoktam találkozni is vele. Aztán egyszer szóba került ez a téma és mondta hogy az anyjának sohasem mondta. Aztán indiszkrét lenne kérdezősködni, de aztán kíváncsivá tett, hogy nem furcsa neki, hogy a srácnak egy barátnője volt az is 17 évesen.

Amúgy aki homofób az gyakran látens meleg

2017. nov. 14. 07:55
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
mondd el anyádnak, mindkettőtöknek jobb lesz
2017. nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Te inkább ne akarj segíteni a barátodnak. Annyi hülyeséget írsz :D

Mi köze ennek a prolizáshoz? Tanult emberek közül is sokan elutasítják ezt a dolgot. És a prolik között is sokan elfogadják.

És nem, attól még nem lesz látens meleg valaki, hogy nem bírja a homikat.

A barátod meg majd elmondja, ha akarja. Nem tartozik rád. Már ha valóban nem te vagy az a barát :D

2017. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Ez magánügy sztem.
2017. nov. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem gáz. Semmi baj nincs azzal, hogy valaki meleg. Ne nyalja falja nyilvánosan a párját (ez igaz a heteroknál is) de nőjön fel annyira, hogy mondja el, ne titkolózzon. Az egyenes út mindig könnyebb mindkét félnek. Neki is jobb, meg a családnak is, hogy nem egymás háta mögött találgatnak, beszélgetnek, hanem nyíltan szabadon.
2017. nov. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
7, Nem az elutasításról beszélek. Hanem a homofóbiáról. Akik emberként is elítéltnek valakit csak mert búza
2017. nov. 14. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!