Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a kislányom...

LG11 kérdése:

Mit tegyek ha a kislányom anyja zsarol a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kislányom, akit imádok és Ő is engem! Sokkal jobban ragaszkodik hozzám, mint az anyjához. Az anyja gyereknevelési stílusa teljesen más mint nekem. Türelmetlen és agresszív. Az első nem tetsző megnyilvánulásra (pl. nyafogás) üvölt! A párom mindezért engem von felelősségre és felszólított, hogy én is legyek ugyanolyan kemény a gyerekkel, mint Ő. Nem tudja elviselni, hogy a gyerek mindig hozzám menekül és jobban ragaszkodik hozzám. Azt mondta ha nem változtatok, akkor nem láthatom max hetente 1-2szer a kislányom! Szegény kislány nem lehet gyerek! Tudom, hogy a jog sajnos mindig az anyákat védi! Nem akarom hogy a kislányom ilyen agresszív és kemény anya mellett nőjön fel! Abba meg belepusztulnék ha nem láthatnám!
2017. aug. 26. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Kérvényezd az elhelyezését nálad a bíróságon!


És semmire sem mész azzal, ha ezen a hülye oldalon picsogsz.


A tett számít: fogadj egy jó ügyvédet és pereld el a gyereket. Ennyi. A többi süket duma.

2017. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A lényeget! Nem egy háztartásban éltek? Házasok vagytok?
2017. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy háztartás de nem vagyunk házasok.
2017. aug. 26. 21:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nem láthatom max hetente 1-2szer a kislányom`

Egy haztarban? Azt meg hogy, bezar teged a pincebe?

2017. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*haztartas
2017. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha egy háztatásba éltek, te is látod nem? akkor te legyél vele normális, az "asszonyt" meg tedd helyre
2017. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A lakás az övé. Attól hogy egy háztartásban élünk semmi nincs megoldva. Helyre tehetném az asszonyt, de nem vagyok egy agresszív barom és valószínűleg csak csökkentenék az esélyeimet a gyerek elhelyezést illetően.
2017. aug. 26. 21:41
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

összevissza kamuzol :D


Gáz, legalább előre összeírnád, mit akarsz hazudozni.

2017. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

Heh.

"Fúj gonosz anya, kemény azzal a szegény szerencsétlen kis babucikával. Hát hogy lehet ilyen szívtelen szemét?"

Ugyanezen válaszolók a következő kérdésnél:

"Fúj ezek a büdös kölkök, el vannak kényeztetve, azt hiszik nekik mindent szabad, a hülye szüleik nem nevelték meg őket!"

2017. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Suttyomban szerelj rejtett kamerát a lakásba,rögzítsd és akkor menj egy ügyvédhez,hogy az anya egy idegbeteg állat,aki nem alkalmas felnevelni a gyerekét.Vagy telefonról hangfelvétel is jó.
2017. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!