Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha valaki 32 évesen...

Gáz, ha valaki 32 évesen titkolja hogy meleg a saját anyja előtt?

Figyelt kérdés
Pedig az az asszony nem homofób. Még csak nem is proli

2017. nov. 13. 23:26
1 2
 11/15 anonim válasza:

Én nem gáznak, hanem szomorúnak mondnám... Miután annyira belénk van nevelve, hogy forduljunk magunkba és mindent tartsunk meg magunknak, továbbá még csak ne is legyünk kíváncsiak arra, hogy mások milyenek, szinte már az a gáz, ha valaki beszél egy rokonával. Igazából az volna az egészséges, ha közeli embereknek az ilyet elmondaná az ember, de a mai társadalomban tényleg nagyon rizikós, stresszes és fájdalmas bárkinek bármit is mondani...

És ahogy előttem is mondták, egy meleg fiúnak a legnehezebb az anyjának elmondani az ilyet: Én pont emiatt kezdtem anyámmal, mivel tudtam, hogy ha neki képes vagyok elmondani, akkor nincs olyan, aki előtt ne merném felvállalni. :)

Bár, hogy mire fogsz menni azzal, hogy ezt elolvasod, azt nem tudom... segíteni nem nagyon tudsz a barátodon, mivel ez teljesen az ő döntése, hogy beszél, vagy nem. Ráadásul, ha ilyen sokáig titkolta előtte, akkor már elég rutinos és berögzült ahhoz, hogy automatikusan tartózkodjon a színvallástól.

Amúgy szerintem kérdezni sohasem indiszkrét (vagy ha igen, akkor meg legyünk már valamivel nyitottabbak...), szóval nyugodtan kérdezz rá, hogy nem szeretné e elmondani anyjának.

2017. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Szerencsi Viktória ***** válasza:
93%
Gáz, vagy nem gáz, 32 évesen felnőtt ember, el tudja dönteni ő maga.
2017. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2%
nem, ez teljesen normális. a ratyikat a legtöbben nem viselik el, még a saját anyjuk sem. már ha van anyjuk egyáltalán..
2017. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal nagyobb gáz az, hogy egyáltalán aberrált (búza)! Aki szereti az anyját, az nem akarja öngyilkosságba taszítani! Nem fogja szembeköpni azzal a szöveggel, hogy a gyermeke, akiből szeretett volna embert nevelni, most nem más mint egy semmirekellő fa*opó!
2018. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Magyarországon teljesen érthetô.

Nincs hozzá felnôve.

2019. dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!