Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi penzböl tud megélni...

Mennyi penzböl tud megélni egy 4 fös család ha alberletet nem kell fizetni?

Figyelt kérdés

Elköltöztem éa anyám mondta hogy akkor majd tud félretenni de azt mondta hogy nincs sporolt pénze. Egyébként meg tartozik nekem és szükségem is lenne a pénzre.

Lassan már csak 3-an lesznek mert tesóm is elköltözik még karácsony elott.

Hitelük nincs, a ház saját.


2017. nov. 14. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Egy idősebb ház esetében ami nem túl nagy, sajnos ez az összeg 200e forint közelbe is kerülhet mindennemű luxus nélkül. Sajnos van, ahol a téli fűtés alapból egy százas.


Tegyük fel újabb, hőszigetelt, korszerű házról van szó. Úgy nagyjából 150e forint lehet mire eszik nagyon szerényen a 4 fő és ki vannak fizetve a számlák. Ekkor még nem beteg senki és nem kell új kabát senkinek.

2017. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Tartozik neked? Mert?
2017. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Sok függ a számláktól. Nálunk a rezsi 50 körül szokott lenni, télen több és még nem ettünk és nem mentünk sehova. Minimum 200, de inkább több.
2017. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni szükséglet függvénye. Mondjuk a rezsi költségesebb tételei nem csökkennek azzal, hogy elköltözöl. A fűtés pl. ugyanannyi marad, a villany se változik számottevően. Egyedül az ételen, ruházkodáson, hobbidon spórolhat, ha elköltözöl.
2017. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mi 130-ól megvagyunk igaz szűkösen , de van főtt kaja mindennap és fűtés is ez minden luxus és szórakozás nélkül

Vidék (BAz megye)

2017. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A ruhat, hobbit regota magamnak fizettem.

A kajan tud sporolni, valamennyit a futesen is mert nem kozponti futes van es a vizen is tud sporolni mert nem otthon furdok es nem is mos ram tobbet.


Adtam kolcson penzt regebben es most szuksegem lenne ra.

Apam nem ad be kb semmit csak a szamlak nagy reszet fizeti. Anyam veszi a kajat, 1-2 szamla, mama is a haztartasra kolt meg a gyogyszerekre. Tesom meg sztem nem ad be meg amugy is elpakol otthonrol nemsokara.

Harmuk bevetele kb 300.000 forint.

2017. nov. 14. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
És te mit szólnál ha ő is visszakérné azt a pénzt amit rád költött eddigi életed során?
2017. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-an vígan meg kell éljenek 300-ból így.
2017. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!