Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknél ovi beszoktatásnál...

Akiknél ovi beszoktatásnál nem volt sírás, miben jött le a, , visszautasítás"?

Figyelt kérdés

Nem tudom másként megfogalmazni.A lényeg hogy kislányom nagyon könnyen beszokott.Semmi sírás.De mióta oviba jár nagyon rosszul alszik.Az előtt sem volt jó alvó, de most rosszabb a helyzet.

A másik problémám hogy az unokatesóval egy csoportba írattam hogy legyen nekiegy kis ,,kapaszkodó".Ez jól be is jött csak pl: mi előbb odaérünk az oviba és addig nem megy be még nincs bent az unokatesó.Mindig együtt vannak.A kislányom nem is játszik mással.Én úgy vagyok vele hogy még csak 3 hete van ovi, majd beilleszkedik és majd barátkozik.De van aki azt mondja hogy nem kellett volna egy csoportba rakni őket.Úgyhogy most nem tudom.

Vélemények????

Akkor ma reggel mamánál aludt és ő vitte oviba.Vele már alkudozni kezdett hogy vigye haza.Az ovónéni ledöbbent hogy még nem is csinált ilyet.

Lehet elveszettte már az ovi a varázsát és most lesz hiszti?


2011. szept. 19. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is 1 hetig imádta fiam,söt mega zert sirt h ott szeretne aludni,majd mikor rajott h ez nem csak egy ket nap,megy a siras reggelente
2011. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog ha van egy ismerős a csoportba majd szépen össze szokik a többiekkel is de addig sem unatkozik egyedül!Ne aggódj majd lesz sok kis barátja ahogy írtad ez még csak az eleje!Azt írják a szakkönyvek is hogy az ovi miatt lehet zavartabb az alvása is de majd rendbe jön minden!További sok sikert az ovihoz!
2011. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 3 hete jár oviba, ő is nagyon szereti, nem sírt egyszer sem. Nálunk is van egy kis barátja a csoportban, akit régóta ismer. Ők is mindig együtt játszanak, esznek stb. Szerintem jó így, mert nem érzik soha egyedül magukat, később biztosan fognak a többiekkel is barátkozni, csak meg kell szokni az új dolgokat.

Az újdonság erejét kezdi elveszíteni az ovi, de mikor elkezd alkudozni, akkor közlöm vele, hogy az ovi az ő dolgozója. Nincs vita menni kell, ahogy apának és anyának is:) Nekem az oviban mondták is, hogy kb.2 hét után ez általában így szokott lenni, de semmiképp nem szabad engedni a gyereknek és akkor nagyon hamar túl lesz rajta.

2011. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok sikert mindenkinek!
2011. szept. 19. 18:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Tök jó, ma úgy kellett ott hagynom a gyerkőcöt hogy bőgött iszonyatosan.
2011. szept. 21. 09:48
 6/7 anonim ***** válasza:
na most légy kitartó és ne engedj neki! túl lesz ezen is:)
2011. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma úgy mentünk be hogy semmi nem volt.Mondta megy érte apa délután Szia!

Én pedig eljöttem.De holnap mi lesz?

2011. szept. 22. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!