Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a lányotokat...

Elengednétek a lányotokat ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Szüleimmel élek, mert még gimis vagyok, van némi zsebpénzem nyári melóbólm de tőlük függök. Lesz egy bál/összejövetel 2hét múlva egy tőlünk kb 50km-re lévő nagyvárosban. Egy srác aki 23 éves meghívott, hogy mindenképp legyek ott, ha kell akár elvisz meg haza is hozna. Aludni is ott tudnénk náluk, de nem akarok. Szüleim nem ismerik nagyon, szinte csak látásból, de nekem tetszik, bejön. Szívesen elmennék ebbe a bálba. Igen, nagykorú vagyok már azt csinálhatok amit akarok, de tőlük függök, ők tartanak még el.

2017. nov. 25. 14:42
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
61%
Ez nem elengedés kérdése. Megmondod, hogy ekkor még és ekkor jössz és kész. Sztem ha felnőtt korú vagy semmi szükség engedélyek kéregetésére.
2017. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

de miért nem kérdezed meg a szüleid?

"édesanya drága, elmennék egy buliba, egy fiú is jönne vele, ha szeretnéd bemutatom előtte, ha szimpi neked is és megbízhatónak találod szívesen elmennék vele, mit gondolsz erről anyukám?"

vagy valami

2017. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
64%
Nem tudom, hogy milyen a viszonyod a szüleiddel, próbálj velük beszélni ( nem igazán engedélykérésnek nevezném) Ha az én gyerekem lennél, én szeretnék előtte megismerkedni /beszélni a sráccal és felajánlanám hogy el viszlek + érted is megyek a buli után!
2017. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
81%
Szerintem ha 18 évesen elmesz egy bálba abban semmi rossz nincs, főleg ha haza is visz a srac, de ha bizalmatlanok a szuleid talan mutasd be nekik :) vagy mielőtt mentek hívd be pár percre hogy beszelgessenek egy kicsit
2017. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%

Hát sajnállak. Már mint az első válaszolót. Te se családban nőttél fel.

Ha szereted a szüleid és ők is téged, el fognak engedni. Nálunk így működik. S ha kell ên megyek el a gyerekért hajnalban, ha nem akar ottaludni. 62f.

2017. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
67%
@ het mulva lesz a buli. Van meg ido a fiut bemutatni a szuleidnek. Ha bemutattad, akkor majd a fiu kerjen el a szuleidtol. Miert is ne engednenek el?
2017. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
50%

Előtte azért mutasd be a srácot.

Egyébként 18 évesen már mehetnél, csak annyit rémhírt hallani, hogy azért az ellenkezőjén is elgondolkozik az ember.


22/N

2017. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
53%

Elso felesegemet akkor engedtek el eloszor a szulei az elso nalam alvassal (mar ket eve jartunk), amikor megmutattam az apjanak az anyakonyvvezetoi papirt, hogy harom honap mulva lesz az eskuvonk. Addig semmi. Ha lementem a telkukre nyaron, nekem az udvaron felallitottak egy satrat es abban kellett lennem egyedul.


Hajra! En szurkolok nektek.

2017. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
46%

Elsö: csak adott esetben azt mondhatják a szülök, hogy akkor vissza sem kell jönnie, másrészt NORMÀLIS csala´dban nem úgy megy, ahogy te javaslod.


Kérdezö: elöször mutasd be a barátodat, és utána említsd meg a bált.


Én szülöként ha ismerem a fiút és normálisnak látom, akkor elengednélek.

2017. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%

Amelyik srác felajánlja,hogy aludj nála,nem a két szép szemedért hív bálozni, az biztos. Ha most nem alszol ott, beadod a derekad legközelebb.

Használod ezt a divatkifejezést "bejön", mi a franc? Ez indokolja egyáltalán,hogy bemenj vele bálozni? Ennyi elég?

Elengednélek én, ha tudnám,hogy nem vagy ilyen naiv, de úgy látom, már mindegy.

2017. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!