Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfinak mi...

Szerintetek egy férfinak mi az ideális kor családalapításra, házasságra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok mindenen múlik hogy mit hoz az élet, de ez egy elméleti kérdés.
2017. nov. 26. 00:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

90-es évek környékén még hétköznapos és társadalmilag elfogadott volt ha valaki 23-25 évesen már családdal rendelkezett.


Ma pedig mi van? Én magam vagyok 25 éves, és egyedülálló vagyok.. Anyagi részéről ne is beszéljünk mert itthon élek :) Ennyit romlott a világ.

2017. nov. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
(28)30-35
2017. nov. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Házasságra, és családalapításra is a 20-as évek közepétől mondanám, a harmincas évek közepéig. (tehát olyan 25-35 között)

Párom jelenleg 23,én 21, 2.5 éve vagyunk együtt, 1.5 éve együtt is élünk.. A babával és a házassággal(vagy eljegyzéssel) is még szeretnénk várni 1-2 évet. Legjobb barátnőm 24, párja 29, van egy 1 éves kislányuk. ( De ők 9 éve vannak együtt)

2017. nov. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Én most vagyok 28 éves.


Van egy csomó ismerősöm akiknek már több éves vagy akár több gyereke van, egyetemet végzett emberek. 24-25 évesen végeztek, azonnal házasodtak és jött a gyerek is. Hozzá kell tenni, az ilyen ismerőseimnek szerencséjükre ott vannak mindkét oldalról a támogató szülők.


Munkahelyen idősebb munkatársaimnak több, már felnőtt gyereke van. A mostani 30-40 közti korosztályból meg kb. fele-fele az arány, van akinek most lett gyereke 32-33 évesen, mások meg 27-38 évesen egyedül vannak.


Vagy az sem mindegy hogy nekem 26 évig támogató család helyett egy alkoholista apám volt, aki támogatás helyett gyakorlatilag csak elzavart otthonról és az elmúlt két évben kezdtem el felépíteni az életem a nulláról.

2017. nov. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Higgany ***** válasza:
80%
26 vagyok. 21 voltam mikor összejöttem a feleségemmel. 3-5 hónap után össze költöztünk. Idén vettem el. Második gyermeket várjuk.
2017. nov. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos az idealis idopontok ritkan esnek egybe a valosaggal. Felnottkent ket szalon futnak az esemenyek: egyreszrol a karrier, masfelol a maganelet/csalad. Sajnos ez a ket szal nem parhuzamosan fut, hanem fokozatosan tavolodnak egymastol.

Karrier oldalon ahogy mulik az ido, egyre tapasztaltabb leszel, egyre tobb ismereti toket kovacsolsz, ergo szepen emelkedo tendenciat mutat.

Maganeletben pont forditott a dolog. Fiatalon meg azt csinalsz amit akarsz, lehetsz csajozogep, rendeteg ;any vesz korul. Ahogy mulik az ido, elfogynak a csajok (mindenki parra talal kozben), kesobb mar csak az elvaltak kozul tudsz valasztani (+ lesz nehany munkahelyi kalandod). Ha meg tovabb oregszel mar szinte semmi eselyed ismerkedni, csak csorgatod a nyalad es abrandozva gondolsz vissza az elcseszett fiatal evekre.


Szoval szerintem csapj bele minnel hamarabb, mert ha sikerul, akkor semmi gond ... de ha veletlenul rosszul valasztasz, legalabb hamar tul leszel rajta es lesz eselyed talan egy kovetkezo probalkozasra.

2017. nov. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
rendeteg ;any ... valojaban: rengeteg lany :) bocsesz!
2017. nov. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
30+
2017. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sok minden befolyásolja, hogy mikor jön el a családalapítás ideje, pl. a korkülönbség is. Itt arra gondolok, hogy én még tanulok (jövőre kezdem az egyetemet, 3 éve lesz, aztán munka), párom meg már évek óta dolgozik.
2017. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%

"egy férfinak mi az ideális kor"


Inkább kór!

Mert a mai világban normális férfi nem nősül meg.

2017. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!