Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön alvás, létezik ilyen?

Külön alvás, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Ti hallottatok már olyat,hogy férj és feleség külön szobában alszik,mert pl férj korán kel,és anya sokáig van még este a konyhában,vagy mert a gyereket intézi stb?
2017. nov. 30. 10:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%
Igen, van ilyen, több okból is.
2017. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
63%
Persze! A legjobb dolog a vilagon.
2017. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
88%
... csak a lakasnak is akkoranak kell am lennie!
2017. nov. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
77%
A baratom anyukaja a gyerekekkel alszik egy szivacson, az egyik 10 eves a masik 6. Szerintem nem normalis. Az apuka egyedul alszik a kulon szobaban a franciaagyon. De kinek mi a szokasa.
2017. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
87%
Mi azért alszunk külön, mert én éjjel sokat forgolódom, felkelek, olvasok, stb. A férjem minden apró mozdulatomra felébred, rossz volt neki és nekem is így. Így együtt fekszünk le, de amikor már valamelyikünk tényleg aludni akar, akkor külön alszunk.
2017. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező nagyon fiatal lehet, ha ilyenre rácsodálkozik. Nagyapámék ugyan még együtt aludtak, de amikor én náluk voltam, akkor a nagyapám átköltözött a dupla ágyak lábánál keresztben elhelyezett díványra. Az n szüleim csak egészen fiatal korukban aludtak egy ágyban, meg amikor télen csak egyetlen szobát fűtöttek. Én a későbbi feleségemmel csak nyári nyaralás alkalmával aludtunk páros ágyban. Amikor gyerekünk lett és a feleségem otthon volt, én meg hajnali ötkor keltem, akkor már külön szobában voltunk és a későbbiekben is a teljesen eltérő alvási/kelési szokásaink miatt nem "költözünk össze". Most meg már annyira horkolok, hogy amikor nyaraláskor egy szobában kell aludnunk, akkor a feleségem folytonosan felkelt, mert nem bír elaludni a horkolásom miatt, én meg nem tudom kialudni magam..
2017. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%
Igen, egy ilyen párt ismerek. Férj vmi brutál hangosan horkol... a feleség meg úgy gondolta, szüksége van az alvásra, a horkolás miatt meg nem tud, ezért más szobába ment. Nem sínylette meg ezt a kapcsolatuk.
2017. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Nem a külön szoba teszi tönkre a párkapcsolatot, hanem a kialvatlanság.
2017. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
73%
A legjobb dolog külön aludni! Nem kell kullancsként egymáson lógni- nem attól lesz jó egy házasság. Sőt!
2017. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
84%

Sokkal jobb ujra es ujra randiszeruen osszebujni! Azert mert kulon alszanak, attol meg szeretik egymast, csak hagynak egymasnak eletteret. Vegul is akik megtehetik!?


Sokaknak sajnos nem adatik meg, hogy kulon-kulon szobalyuk legyen. Nekik marad az elviseles, vagy megszokas.

2017. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!