Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek is nehéz a...

Lányok nektek is nehéz a szülőkkel?

Figyelt kérdés
Édesanyám vagy nem tudja feldolgozni hogy már nem kislányok vagyunk vagy adjatok választ. Mindent megszol milyen fürdő ruha legyen a nyáron rajtam,ha tangás akkor bezzeg az ő idejében ilyen nem volt. Ma történt hogy öltöztem és a bugyim kicsit elől átlátszó volt,erre ezt is megszolja,meg miket csinálhatunk kint a bulikban.. 19 vagyok,egy pasim volt eddig de ezt neki nem lehet megérteni.. fiúk lányok nektek is nehéz a szülőkkel ?

2017. dec. 2. 16:51
 1/7 anonim válasza:
62%

Aggódik érted, nehogy ribi legyél. Az én húgom is mindig tangás bugyikat/bikinit vett, és 16 éves koráig nem is pasizott. Aztán a bugyi után jött a naponta váltogatós pasizás, majd 19 évesen terhes lett és már nincs együtt a gyereke apjával...Ribi. Igen, a saját testvéremre mondom.

Gondold át ezeket, ülj le vele beszélni, ha felnőttként kezeled a szituációt, anyukád se fog ennyire aggódni.

(Amúgy rossz kategória...)

2017. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Ugyis lehetne mondani,hogy lassan a szülõknek nehéz a gyerekeivel.
2017. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Én se szeretném a lányom intim testrészeit nézni, már bocs.
2017. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen, nekünk is nehéz. Én ráadásul apámmal élek és tõle kapom az ilyen aggódásokat. Nem tudom rosszabb-e ez :D De nekünk 'gyerekeknek' ez nagyon nem úgy jön át, hogy csak azért csináljátok, mert szerettek minket (még ha tényleg azért is)

18.L

Amúgy kérdezõ te meg ne adj neki okot se öltözködésben se viselkedésben, és akkor meg van oldva :)

2017. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én értem az egészet. De magamnak vesz fel a fehérneműt,nem másnak. Meglátott öltözködés közben,S rögtön kérdi miért iylen miért olyan.miert látszódik azt..stb..mert éppen az kerult a kezembe,és nekem tetszik. Szerintem iylen dolgokon nem kell semmit túl dramatizalni vagy ?
2017. dec. 2. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem létezik, hogy 19 éves vagy. Olyan bután fogalmazol, mint egy 7 éves.
2017. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem meg azt se engedi hogy az intim reszen szortelenitsek azt is titokba teszem nem hogy meg a tangat szerintem legy halas hogy csak ennyi ami tilto lista
2017. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!