Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hány éves kortól gondoljátok gáznak, ha a pasi még a szülőkkel él?

Figyelt kérdés

2017. aug. 9. 09:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha már évek óta dolgozik vagy alibiből tanul 2. 3. szakot. A kor nem reális mert egy orvosi vagy jogi egyetem például elég hosszú.
2017. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
1%

majd írja itt sok nő, hogy azért 25 évesen már ne éljen otthon stb stb...lkegyen önálló.

aztán emg mi van?

összejönnek egy 32 éves anyakedvencével, millio ok hogy miért él otthon, kifogás stb. de az természetes, és az úgy jó, mert ők "kivételek"

csak tudjátok az a baj, hogy a saját életét mindenki másnak, és kivételesnek hiszi.

L/*//fsz! senki sem kivétel, mégis ezzel ámítja magát mindenki!

2017. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

#2 én nem tudom miről beszélsz, sosem jártam olyan pasival, aki 25 éves kora után még az anyjánál élt volna(nemis fogok) és a barátnőim között sem tudok ilyen lányról :D


Amúgy #1 egyetértek, szerintem, ha valaki már 1 éve legalább dolgozik, akkor mindenképp illene különköltözni.

2017. aug. 9. 09:24
 4/42 anonim ***** válasza:
92%
Én 27 éves vagyok és a szüleimmel élek. Rendesen dolgozok, segítek otthon, jól elvagyunk, lakásra gyűjtök. Szerintem ebben nincs semmi rossz, és aki ez alapján ítél meg egy pasit, az annyit is ér.
2017. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak kortol fugg, de alapvetoen ha abszolut semmi visszatarto indok nincsen, akkor 25 felett kb.

Parom pl otthon elne meg mindig, a batyja is otthon el az anyjukkal mert beteg az anyjuk es nem tud dolgozni meg szinte semmit csinalni, ezesetben nyilvan nem gaz, de o elkoltozott nagyon hamar hozzam, miutan osszejottunk. Ezaltal termeszetesen a baratom se egy eletkeptelen mama kedvence, mivel mar jo par eve kb o intezett mindent otthon, a hazimunkatol kezdve a mindenfele elintezendo ugyekig.

Viszont altalaban az otthon elo felnott ferfiakra nem ez a jellemzo, hanem hogy azert laknak otthon, mert kenyelmes, hogy eszik az anyjuk foztjet es neha felporszivoznak a szobajukban azt ennyi. Ilyennel nem jonnek ossze, mindegy hany eves :D

2017. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kortól függ, ismerni kell a helyzetet. Szerintem dolgozhat valaki évek óta, ha például nem áll jól anyagilag a családja és ő éppen hogy el tudna költözni, de helyette inkább mondjuk besegít otthon, az nem gáz. Pár év múlva lesz annyi spórolt pénze, hogy sikerüljön a kettő egyszerre. Vagy mondjuk ápolnia kell a szüleit és máshogy nem tudja megoldani. Vagy a kisebb testvérére neki van csak ideje vigyázni, mert egy szülő van, aki éjjelente is dolgozik és nincs pénze dadust fogadni. Vagy elcsúszott a tanulással, megcsinált valamit, aztán rájött hogy az mégse neki való és nem alibiből csinálja a mostanit. Nagyon sok történet lehet, nagyon sok helyzet, szerintem hülyeség valakit csak azért kizárni, mert elmúlt x éves és nálam ez az x év a varázslatos határ, innentől kezdve nem érdekel semmilyen "kifogás". Azt én is gáznak tartom, aki dolgozhatna, vagy tanulhatna, de lusta hozzá, ezért otthon élősködik a szülein, meg amúgy teljesen életképtelen és nem tud magára mosni se meg megfőzni egy tésztát.
2017. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
59%
Mivel nem akarok hitelt felvenni, se albérletbe költözni, ezért addig fogok itthol lakni, míg össze nem jön annyi. Egyszerüen nem szeretek tartozni senkinek sem. Ebbe a világban semmi sem biztos. Ilyen dolog a munkahely. Ha nincs munkahely, nem tudok fizetni. Kb ilyen dolog.
2017. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
21%

25 felett szerintem már eléggé ciki, lúzernek gondolnám az illetőt.

20/L

2017. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
17%
Mamahotel a legjobb.
2017. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
7# Jo, csak egy ilyen ferfi akkor ne akarjon szinten otthon elo lanyokkal osszejonni, mert huszonevesen atomciki a szulok mellett kis ovatosan dugni, nehogy apu / anyu meghallja. Engem is azert nem erdekelt anno, mert nekem volt alberletem es nem kellett a paromeknal aludni :D
2017. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!