Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet egy anya lánya...

Mennyire lehet egy anya lánya kapcsolat erős, de nem megy a kárára?

Figyelt kérdés
Nos,,van egy barátnőm aki 19 éves. Mindent elmond édesanyjának,kicsit már kislányos is,mert túlzásba viszi,erre már ráment egy kapcsolata is.ha hiszitek ha nem a csajnak néha még az anyja szokja a haját is megmosni a fürdőben. Vagy mikor pasija volt,anyjával ment el furdoruhat vásárolni. Nem hord tangat pl,tudom ez más valami,de azért nem mert anyja nem engedi neki.a női orvosnál is bent ül vele.. En is megbeszelek azért othon mindent,de ez nekem kínos kicsit hogx ennyire túlzásba viszi,vagy nem ?

2017. dec. 2. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
De túlzásba viszik
2017. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem viszi túlzásba. Az nem kislányosság hogy nem rekeszti ki az anyját az életéből- inkább az a hülye szokás hogy tök idegenként élnek a családtagok egymás mellett. Az meg miért számít hogy nem hord tangát? Egy dolog hogy az anyja nem engedi, a lány döntése hogy ezt elfogadja-e. Az meg hogy az anyja bent van az orvosnál vele, szintén egyéni döntés. Én örülök ha olyan valaki van velem bent akiben megbízok. A közös fürdőruha vásárlás se nagy cucc, mert kivel kellett volna mennie? A pasijával? Max akkor ha azt akarta volna tudni melyiket venné le szívesen róla a csávó... Muszáj egy fürdőruha vásárlásnak is arról szólni hogy álljon fel rá valaki farka?
2017. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Anyuka kicsi leánykája!
2017. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Kislányos, igen, de van aki később érik (én is nagyon gyerek voltam még 19 évesen). Viszont előbb vagy utóbb mindenkinek ki kell jelölnie bizonyos határokat, és a szülő illetve a gyerek érzelmi intelligenciájától meg igényeitől függ, hogy ez mennyi összezördülés árán és milyen formában valósul meg. Nálam pl. a harminchoz közel kezdett nemcsak terhessé, hanem elviselhetetlenné válni a szüleim (főleg anyám) turkálása az életemben, hogy mindenről tudni akar. Neki erre kimondottan igénye lenne, ezért elég heves összetűzéseink vannak, én pedig nagyon megritkítottam a találkozásokat. A másik véglet az, ha a fiatal behódol a szülők tolakodásának, vagy esetleg saját magának is igénye van erre. Ha ez hosszan úgy marad, az megrekedés egy gyermeki állapotban, és egy egészséges párkapcsolatot rendkívül megnehezít.
2017. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

A sok debil azt fogja írni, hogy ez nem normális, mert semmilyen szeretet nincs bennük a szülők iránt, csak addig kell a szülő, amíg pénzt ad meg lakást vesz, esetleg vigyáz az unokára.

Miért ne mondana el mindent az anyjának? Én is elmondok mindent az enyémnek, mert hála égnek érdekli, mi van velem. Szívesen megyek vásárolni is vele, úgyis olyan ritkán tudom megtenni, messze lakunk tőlük.

2017. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Én túlzásnak érzem...nem azt a részt, hogy mindent elmond vagy megbeszél vele/én is mindent megbeszélek az enyémmel/ vagy fürdőruhát vásárolnak stb...hanem azt, hogy megmossa a haját mikor fürdik...a tanga is olyan, hogy ki a francot érdekel mi van a másik alatt...a debil meg te vagy 'kedves' #5-ös😑
2017. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!