Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anya mit gondolhat ilyenkor?

Egy anya mit gondolhat ilyenkor?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,anya lánya. Mindent elmondtam eddig neki, túlságosan is mindent. Megismertem egy fiut,akivel járunk is már időközben.de anyám mintha azt vettem volna észre,hogy féltékeny kb. Mikor együtt vagyunk barátommal ,folyton bejár utánunk szobába,vagy kihiv hülyeségeket. Volt hogy magunk voltunk otthon,5szor felhívott a semmiért,kopogas nélkül is bejött. Bevallottan hogy együtt voltam a fiúval ,ettől megrosszabb lett. Egyik délután megint kopogas nélkül benyitott,persze rosszkor,és ekkor kitört a világvége. Hogy én miket csinálok 18 évesen,miért fiuzok,inkább meg a sulira koncentraljak stb stb.. abszolút magán életem nem lehet,már szinte el akarok költözni,de saját lakást fizetni nem tudok suli mellett. Anyukam elvált,nincs pasija sem évek óta. Tudom hogy félt,de nincsenek határok ?

2017. dec. 5. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Zárd be az ajtót,némitsd el a telefont,és közöld anyukáddal,hogy van intimszférád,és nagykorú vagy,elöbb utobb leszokik erről,és belátja,hogy felnőttél.
2017. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Próbáld a sráchoz menni.

Ha nálatok vagytok, akkor zárd be az ajtód, vagy támassz valamit az ajtóhoz belülről. És igenis beszéld meg vele, hogy kopogjon és tartsa tiszteletben az intim szférád, akkor is, ha nincs ott senki.

2017. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem félt, hanem irígy.
2017. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem féltékeny, valószínűleg csak félt. De ez tényleg nem okés, nem vagy már kisgyerek. Ülj le vele beszélni, mondd meg neki hogy jó lenne ha tiszteletben tartaná a magánszférád
2017. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerű a dolog meg felgmának tűnik: de beszéld meg vele. Ülj le, kérdezd meg, vagy mondd el amit nem akarsz, hogy megtegyen. Tudja ő hogy sáros. :D
2017. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
35%

-zárd be az ajtót

-mindig akkor fiúzzál amikor nincs otthon (akkor még jobb ha sokáig)

2017. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy félt téged, vagy attól fél, hogy egyedül marad.Leginkább te tudhatod, hogy melyikről van szó.
2017. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Zárd be ajtót,halkísd le telefont.

Nem vagy már kislány...és tiszteletben kéne tartania,h azért neked is van magánéleted.

2017. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!