Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom apukaja dec.6-an...

A baratom apukaja dec.6-an halt meg. Vegyek neki ajandekot?

Figyelt kérdés

A parom apukaja par evvel ezelott december 6.-an halt meg. Anyukaja sem el mar es nagymamaja sem. Nem reg beszeltunk baratommal az unnepekrol,es szoba jott a mikulas. Azt mondta,hogy soha nem unnepelt ilyeneket,a karacsonyt sem szereti mert akkor erzi magat nagyon egyedul. Viszont holnap utazom hozza,es en ugy gondoltam hogy veszek neki ajandekot. Vettem egy adventi kalendariumot,egy mikulascsokit,egy szeretlekes bogret,szarvasos csokit es starwarsos mikulasos zsakban. Mert imadja a starwarst.

23 eves.

En 21/L


2017. dec. 5. 18:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem lesz neki rossz ez? Marmint hogy ilyenkor nem az apukajara gondolna inkabb? Nem lesz lelkifurdalasa emiatt?
2017. dec. 5. 18:59
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem lesz lelkiismeretfurdalása. Miért lenne?

Jól tetted, hogy ajándékot vettél neki.

2017. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert mondta hogy nem szereti unnepelni sem. Emiatt nem szereti az unnepeket.
2017. dec. 5. 19:02
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell ünnepelni. Csak mondd, hogy rá gondoltál és hoztál neki ajándékot.
2017. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Túlzásba esel. Ennyi mindent, ráadásul úgy hogy neki nagyon nem ünnep...
2017. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Azt mondta azért nem ünnepli, mert ilyenkor egyedül érzi magát. De ha te ott leszel vele, akkor már biztos egy kicsit boldogabb lesz.
2017. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, nekem ma volt az édesanyám temetése, de azért a gyerekeim kapnak Mikulásra valamit. Az élet megy tovább, és ezt a párodnak is tudni kell. Csak éreztesd vele, hogy szereted, és vele vagy, és szeretetből hoztad az ajándékot.
2017. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Mondd neki, hogy nagyon szereted és örömet akarsz neki szerezni.
2017. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
83%
Nagyon jól tetted! SZERINTEM! Nem tudom mióta vagytok együtt (frissnek gondolom a kapcsolatotokat) de mostmár te vagy akihez tartoznia ""kell"". Legyetek boldogok! :)!
2017. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Sem a párom sem én nem szoktuk ünnepelni a karácsonyt, mindketten azért mert fontos családtagunk halt meg évekkel ezelőtt. Ez lesz az első kará karácsonyunk együtt, várjuk mindketten hogy együtt újra megélhessük hogy milyen jó is az ünnep
2017. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!