Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ha megtudják hogy...

Mi lesz ha megtudják hogy vagdosom magam?

Figyelt kérdés
Igyekszek hosszu ujjas pólókat hordani hogy ne látszódjanak a sebek, de mi lesz ha egyszer meglátják?

2017. dec. 7. 14:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Dühbe jönnek.
2017. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
A szanalmas es primitiv figyelemfelkeltesi szandekaidat annak fogjak venni ami: elmekortani esetnek.
2017. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Elvisznek pszichiáterhez.
2017. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

De minek vagdosod magad? Mi az a nagy gondod, ami miatt egy életre tönkre teszed a tested?

Inkább kérj segítséget a szüleidtől és menjetek el pszichológushoz!

2017. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Miért vakdosod magad? Ha annyira szenvedni akarsz, csinálj házimunkát, mert az eléggé fárasztó, vagy diákmunkázzál. Ha borotválsz akkor helyette epilálj!:D
2017. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%

11 éves kislány menőnek érzi magát. Remélem elvágsz valami ütőeret. Éljen a mai életképtelen fiatalság!


Nos, remélhetőleg elvesznek tőled minden lehetőséget (még mielőtt csak azért elkezdenél kék bálnázni, hogy mártírhodj) hogy megöld magad, gép,teló,tv,barátokkal talizgatás nem lesz és gondoskodnak róla, hogy ne legyen kedved ezt folytatni. Továbbá beíratnak egy általános iskolába, hogy megtanulj írni. Remélhetőleg....

2017. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

A második válaszoló vagyok...eszembe jutott pont, hogy mikor 14-16 éves voltam én is gondolkoztam rajta hogy csinálok ilyen baromságot, csak hát fájt és úgy döntöttem hogy én nem vagyok depressziós (utólag hülye voltam nem depis)

Szóval kenegesd be neogranormonnal, ne tépkedd fel a varrt, és reménykedj hogy nem lesznek hegek mert pár év múlva annyi lesz a neved alatt maximum hogy operátor. Had ne fejtsem ki hogy hány lehetőségtől vágod el magad ezzel.

Ilyen a tetoválás is, csak itt hozzámegy az is hogy pszichopatának néznek. Mielőtt lepontoztok nem vagyok tetkó ellenes, de úgy gondolom hogy az az önmegvalósításnak egy szimbóluma, egy szabadság. 10-20 évesen nem vagy szabad annyira hogy megengedhesd magadnak(ha csak nincs rengeteg pénz a segged alatt.

Szóval visszatérve nem vagdostam magam, nekiálltam gitározni meg inni, ez már jobb, aztán csak gitározni, aztán azt is abbahagytam sajnos, de mikor elfoglaltam magam ne azon gondolkoztam hogy mivel keltsem fel mások figyelmét, mert te azt csinálod.

Ilyenkor mindig egy zene jut az eszembe mikor ilyen kis depressziósokkal futok össze (R.A-make it stop)

A lényeg h próbáld eltüntetni és hagyd abba amit csinálsz, ez nem jó és a jövődet is befolyásolja..negatívan.

Tereld el a figyelmed, szórakozz,sportolj és jobb lesz a közérzeted is.

2017. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Két lehetőség van. Ha a vagdosás előtt már próbáltál beszélni velük a gondjaidról, és őket ezek egyáltalán nem érdekelték, akkor vagy nem érdekli majd őket a vagdosás sem, vagy ellenkezőleg, pánikba esnek, és visznek fűhöz-fához.


Ha nem is próbáltál tőlük segítséget kérni, nem is próbáltál velük beszélgetni, akkor nem csak megijeszted őket, hanem a bizalmukat is elveszíted szerintem.


beszélni kell, nem vagdosni, az internet világában egyébként csak az nem talál lelki segítséget, aki nem is keres...

2017. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Semmi nem lesz, olyan divat lett, hogy már az a különleges, aki nem csinálja. Találhatnál más hobbit, de ha nincs hozzá fantáziád, akkor szórakozz te is ugyanazzal, mint a többi többezer tini:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vagdosom+ma..

2017. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is ez a véleményem, mint a többieknek. Akkora divat lett, hogy itt is nem győzi olvasni az ember, csak éppen nem ebben a rovatban, hanem Emberek - Mentális egészség - rovatban.

Tiszta vicc. Eleinte válaszolgattam, de már nem érdekel, mert nem hiszem el, hogy más kiutat nem találtok magatoknak a problémátok megoldásához.

Figyelemfelkeltés? Igen, de csak magaddal cseszel ki.

Nem tudom, hány éves vagy, de ez semmire nem megoldás.

Fiatalok, fogjátok már fel!

2017. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!